Televizor Samsung 55S90C, OLED, 55 (139 cm), 4K UHD
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Televizor Samsung 55S90C odlikuje tehnologija QD-OLED, ki zagotavlja poglobljene črnine, obenem pa izrazitejša svetla območja in živahne barve.
Za optimizacijo različnih elementov slike bo skrbel procesor Neural Quantum. Posnetke si boste lahko ogledovali v ločljivosti 4K Ultra HD. Globlji razpon kontrasta pa je zagotovljen s podporo za formate HDR, vključno s HDR10+.
Globoka črnina in živahne barve, ki jih poganja Quantum Dot
Samsungov inovativni OLED ponuja globoko črno, čisto belo in polne odtenke barv zahvaljujoč vrhunskim samoosvetljujočim se slikovnim pikam, ki jih poganja Quantum Dot.

Nevronski kvantni procesor 4K: bodite priča neprimerljivi svetlosti in vrhunski sliki
Briljantna kakovost slike 4K, ki jo dopolnjuje 20 različnih nevronskih mrež, zagotavlja, da občutite moč 4K.
.png)
LaserSlim Design: tanek profil, ki spominja na laserski žarek
Izjemno eleganten dizajn tega OLED-televizorja prinaša edinstveno lepoto, ki je kombinirana z osupljivo funkcionalnostjo.
.png)
Motion Xcelerator Turbo Pro: izjemne izboljšave gibanja s 4K 144 Hz
Z izboljšavami gibanja do 4K 144 Hz lahko uživate v izjemno gladkem igranju brez zamikov in zameglitve gibanja.
.png)
Quantum HDR OLED: močna svetlost in globlji kontrast
Uživajte v močni svetlosti in globljem razponu kontrasta, ki ga omogočajo samosvetleče se slikovne pike.
.png)
Pristen barvni zaslon, ki ga je potrdil Pantone
Preverjeno na natančnih izrazih 2030 barv Pantone in na novo dodanih 110 kožnih odtenkih.
.png)
Tridimenzionalna globina z zmogljivimi nevralnimi omrežji
Izboljšanje globine poveča kontrast ospredja in tako zrcali, kako človeške oči obdelujejo globino. Tako med gledanjem dokumentarnega filma o naravi poudari slonove gube, ozadje pa pusti nespremenjeno – prav tako kot človeško oko.
.png)
Pametna slika, optimizirana za vaše oči: način udobja za oči
Edinstven način za udobje oči družbe Samsung predhodno naloži lokalne čase sončnega zahoda in vzhoda, da lahko samodejno ustrezno prilagodi vaš zaslon. Prav tako zmanjša svetlost in barve po sončnem zahodu, tako da je zaslon nežnejši do vaših oči, vi pa se lahko preprosto sprostite in spočijete.
.png)
Izkušnja Dolby Atmos® z vrhunskimi zvočniki
Zvočniki na vrhu kanala potopijo gledalce v dogajanje z večdimenzionalnim zvokom.
.png)
Object Tracking Sound Lite (OTS Lite): virtualni zvok, ki spremlja dogajanje
Prostorski 3D-zvok z zvokom virtualnega zgornjega kanala vam bo omogočil, da se popolnoma potopite v zvočno izkušnjo.
.png)
Televizor in soundbar v popolni harmoniji: Q-Symphony
Obdajte se s harmoničnim zvokom televizorja in soundbara. Q-Symphony omogoča televizorju in soundbaru, da delujeta hkrati – za boljši učinek obdajajočega zvoka, ne da bi morali za to utišati zvočnike na televizorju.
.png)
Vaš najboljši domači pomočnik: SmartThings
Sprostite se in vse drugo prepustite pomočniku. SmartThings se lahko brezhibno poveže na vaše pametne naprave ter jih intuitivno spremlja in nadzoruje. Naprave lahko upravljate neposredno z daljinskim upravljalnikom ali glasom med gledanjem televizorja.
.png)
Spremljajte vse na enem zaslonu: MultiView
Na enem zaslonu lahko sočasno spremljate dogajanje na televizorju in mobilni napravi. Naj gre za športne rezultate v živo ali za videovodnike za igre – preprosto povežite svoj telefon in multizaslon kot še nikoli doslej.
.png)
Tehnične značilnosti:
- Diagonala zaslona 139 cm (55'')
- Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
- Tip zaslona QD-OLED
- SMART TV Tizen
- HDR DA Quantum HDR OLED, HDR 10+ (ADAPTIVE/ GAMING), HLG
- Dodatne TV lastnosti Adaptive Sound+, Brightness/Color Detection
- Kakovost gibanja v sliki /
- Vrsta osvetlitve zaslona /
- Kakovost slike Perceptional Color Mapping, Self-illuminating pixels, Real Dep
- Sistem zvočnikov 40W, 2.1CH
- Zvok Dolby Digital Plus, Q-Symphony
- Procesor Neural Quantum Processor 4K
- Povezave Yes (BT5.2), Yes (WiFi5)
- Priključki 4 x HDMI, 2x USB, Ethernet (LAN)
- Sprejemnik /
- Daljinski upravljalnik TM2360E (UK + TM1240A)
- Teža 18.2 kg (s stojalom), 16.2 kg (brez stojala)
- Mere (Š x V x G) 1225.4 x 773.5 x 265.9 mm
- Mere brez stojala 1225.4 x 708.6 x 39.9 mm
- Energetski razred G
- Barva TITAN BLACK
- VESA standard 300 x 200 mm
- Garancija v mesecih 24m
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QD-OLED |
| Smart TV | Tizen |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR OLED, HDR 10+ (ADAPTIVE/ GAMING), HLG |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound+, Brightness/Color Detection |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | / |
| Kakovost slike | Perceptional Color Mapping, Self-illuminating pixels, Real Dep |
| Sistem zvočnikov | 40W, 2.1CH |
| Zvok | Dolby Digital Plus, Q-Symphony |
| Procesor | Neural Quantum Processor 4K |
| Povezave | Yes (BT5.2), Yes (WiFi5) |
| Priključki | 4 x HDMI, 2x USB, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | / |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E (UK + TM1240A) |
| Teža | 18.2 kg (s stojalom), 16.2 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1225.4 x 773.5 x 265.9 mm |
| Mere brez stojala | 1225.4 x 708.6 x 39.9 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | Titan black |
| VESA standard | 300 x 200 mm |
| Garancija v mesecih | 24M |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com