Philips LED TV sprejemnik 46PFL3807 (Full HD 1080p,DVB-T/C)
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Diagonala zaslona: 46" (117 cm), Format 16:9, Ločljivost: 1920x1080 točk, Dinamični kontrast: 100000:1, Svetilnost: 350 cd/m2, Digital Crystal Clear, 100Hz Perfect Motion Rate, DVB-T/C sprejemnik (MPEG-2/4), 2x USB priključek, 3x HDMI
- Enostavna brezžična povezava z dodatnim brezžičnim vmesnikom USB
- Ogromno spletnih videoposnetkov prek storitve YouTube
- Prek povezave DLNA lahko na televizorju predvajate fotografije, glasbo in filme
- Prek televizorja opravljajte videoklice in bodite v stiku z najbližjimi
Slika je vedno čista in živahna
- Televizor polne visoke ločljivosti in tehnologijo Digital Crystal Clear za globoko in jasno sliko
- Čudovite slike z LED-tehnologijo z neverjetnim kontrastom
- Tehnologija 100Hz Perfect Motion Rate (PMR) za vrhunsko ostrino gibanja
Popolna digitalna povezljivost na enostaven način
- 2 vhoda USB za enkratno predvajanje večpredstavnostnih vsebin
- Prek vhoda za računalnik lahko televizor uporabljate kot računalniški monitor
- Brezhibna povezava s 3 vhodi HDMI in funkcijo EasyLink
- Vgrajen digitalni sprejemnik DVB-C/T za sprejem digitalnih kabelskih kanalov
Vmesnik Wi-Fi USB
Videoklici prek televizorja
Digital Crystal Clear
LED-televizor Full HD
- 46-palčni (117 cm) širokozaslonski ploščati LCD televizor [16:9]
- Zaslon: LED Full HD
- Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 točk
- Dinamični kontrast 100000:1 za vrhunsko kakovost slike
- Svetlost: 350 cd/m2
- Izboljšava slike: Digital Crystal Clear, 100Hz Perfect Motion Rate
- Izhodna moč (RMS): 20 W (2 x 5 W + 10 W)
- Izboljšava zvoka: AmbiwOOx, Samodejno uravnavanje glasnosti, Clear Sound, Incredible Surround
- Aplikacije Smart TV
- Značilnosti tehnologije HDMI: zvočni povratni kanal (ARC)
- EasyLink (HDMI-CEC)
- Teletekst: 1000-stranski Smart Text
- Vgrajen digitalni DVB-T/C sprejemnik (MPEG-2 / MPEG-4)
- Predvajanje videa: NTSC, PAL, SECAM
- Računalniški vhodi: do 1920x1080 pri 60 Hz
- Število priključkov HDMI: 3
- Število komponentnih vhodov (YPbPr): 1
- Število priključkov SCART (RGB/CVBS): 1
- Število priključkov AV: 1
- Število priključkov USB: 2
- VESA stenska montaža: 400 x 400 mm
- Razred na energetski oznaki: A+
- Letna poraba energije: 83 kWh
- Dimenzije brez podstavka (ŠxVxG): 1056,7 x 637,8 x 442 mm
- Dimenzije s podstavkom (ŠxVxG): 1056,7 x 675,8 x 210 mm
- Teža brez podstavka: 14,7 kg
- Teža s podstavkom: 17,1 kg
- Garancija: 2 leti
*Televizor podpira sprejem DVB za nekodirane kanale. Določeni operaterji DVB mogoče niso podprti.
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.