Philips 55PFL7606K/02 3D 55 LCD LED TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT104050
S točkami zvestobe do popustov: 142 točk.
S Philipsovim 140 cm (55") 3D-televizorjem 55PFL7606 serije 7000 uživajte v kinematografskem vzdušju kar doma. Zmogljiva LED-tehnologija in čarobnost funkcije Ambilight zagotavljata pristne filmske užitke v 3D.
EDGE LED zaslon z diagonalo 140 cm
pasivni Easy 3D sistem, 2x očala PTA416 priložena
osveževanje zaslona: 100 Hz Clear LCD
Ambilight Spectra 2, prilagoditev na barvno stene
faktor gibanja v sliki: PMR 400 Hz
kakovost slike: Pixel Precise HD +Super Resolution
garancija: 24 mesecev, energijski razred "A+"
izboljšava gibanja v sliki: HD Natural Motion
Inter-NET TV z brskalnikom + video na zahtevo
multimedijsko predvajanje prek omrežja DLNA in USB
Smart TV: Android in iPhone App, USB-snemanje,
podprta USB miška in tipkovnica
podprti formati: MP4, AVI, MKV, WMV, JPEG,
AAC, MP3, WMA
Wi-Fi Ready prek USB vmesnika PTA01 (opcija)
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
odzivni čas: 2 ms
svetilnost 450 cd/m2
MPEG4 DVB-T, DVB-Ci+ in DVB-S2 satelitski sprejem
zvok: ClearSound, RMS 24W
izhodi: optični avdio, 3.5 mm za slušalke
vhodi: 4x HDMI EasyLink + ARC, 2x USB,
Scart, YPbPr, VGA, LAN
senzor osvetlitve v prostoru
označena poraba na energ. etiketi 78 W
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 55PFL7606K/02
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.