Philips 50PFL4208H 50 LCD LED Smart TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT115585
S točkami zvestobe do popustov: 63 točk.
diagonala zaslona: 127 cm (50") EDGE LED, Smart TV
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p,
kakovost gibanja v sliki PMR: 200 Hz
priklop: HDMI Easylink (3), USB (2), LAN, Wi-Fi
tehnologija: EDGE LED, Digital Crystal Clear
ostalo: SLO Aplikacije, brskalnik, micro dimming
energijski razred "A+", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T/C
USB multimedija: filmi, slike, glasba, podnapisi
snemanje: TV in snemanje na zunanji USB disk
za digitalne kanale, EPG, snemanje na daljavo
Skype ready: potrebno dokupiti kamero PTA317
zvok: RMS 20 W, Clear Sound
DLNA: Simply Share, Miracast
upravljanje: MyRemote App, podprta tipkovnica, miš
vhodi: 3x HDMI Easylink ARC, Scart
komponentni, CVBS
izhodi: S/PDIF digitalni avdio, slušalke
označena povpr. poraba na energ. etiketi 51 W
združljiv stenski nosilec: 400 x 400 mm
Dimenzije brez stojala: 1135 x 674 x 36,7 mm
Dimenzije s stojalom: 1135 x 728 x 240 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 50PFL4208H/12
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.