Philips 46PFL5007K/12 46 LCD LED Smart TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (2 ocen)
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT108210
S točkami zvestobe do popustov: 76 točk.
diagonala zaslona: 117 cm (46") EDGE LED, Smart TV
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki PMR: 400 Hz
priklop: HDMI Easylink (4), USB (3), DLNA
tehnologija: EDGE LED , Pixel Plus HD
ostalo: vgrajen Wi-fi, aplikacije+brskalnik, HbbTV
energijski razred "A+", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T/C/S HD+
Snemanje: na USB + Pause TV (za dig. kanale)
Simply Share za prenos multimedijskih datotek
Napredno upravljanje: MyRemote App (iOS, Android),
opcija: USB miška in tipkovnica USB 3x
videoklici prek televizorja (ob priklopu HMP7000/
BDP5500 in kamere)
zvok: RMS 2 x 10 W, AmbiwOOx
vhodi: 4x HDMI Easylink - ARC, Scart/adapter,
YPbPr/adapter, avdio L/D, VGA
izhodi: optični, stereo analogni za slušalke
označena povpr. poraba na energ. etiketi 55 W
združljiv stenski nosilec: 200 x 200 mm
Dimenzije brez stojala: 1064,6 x 635,0 x 35,3 mm
Dimenzije s stojalom: 1064,6 x 677,3 x 260,0 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 46PFL5007K/12
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 2 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.