Philips 42PFL4007H/12 42 LCD LED TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Televizorji Philips
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT107363
S točkami zvestobe do popustov: 55 točk.
diagonala zaslona: 107 cm (42") EDGE LED, Smart TV
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki PMR: 200 Hz
priklop: HDMI Easylink (4), USB (3), DLNA
tehnologija: EDGE LED, Pixel Plus HD
ostalo: Smart TV Plus - Aplikacije + brskalnik
energijski razred "A+", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T/C
snemanje: na USB + Pause TV (za dig. kanale)
Wi-fi Ready, opcijski dodatek PTA01
Simply Share za prenos multimedijskih datotek
Videoklici prek televizorja (ob priklopu HMP7000/
BDP5500 in kamere)
Zvok: RMS 2 x 10 W, AmbiwOOx
DLNA za povezavo v računalniško omrežje
Vhodi: 4x HDMI Easylink - ARC, Scart/adapter,
YPbPr/adapter, avdio L/D, VGA
izhodi: optični, stereo analogni za slušalke
označena povpr. poraba na energ. etiketi 46 W
združljiv stenski nosilec: 400 x 400 mm
Dimenzije brez stojala: 977,2 x 589 x 42,9 mm
Dimenzije s stojalom: 977,2 x 628,7 x 240 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 42PFL4007H/12
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.