Philips 42PFL3507H/12 42 LCD LED TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,67 (6 ocen)
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT107362
S točkami zvestobe do popustov: 45 točk.
diagonala zaslona: 107 cm (42") EDGE LED, Smart TV
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki PMR: 100 Hz
priklop: HDMI Easylink (3), USB (2), DLNA
tehnologija: EDGE LED , Digital Crystal Clear
ostalo: Smart TV: samo za Youtube
energijski razred "A", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T/C
Wi-fi Ready, opcijski dodatek PTA01
Simply Share za prenos multimedijskih datotek
Videoklici prek televizorja (ob priklopu HMP7000/
BDP5500 in kamere)
Zvok: RMS 2 x 10 W, Clear Sound
Vhodi: 3x HDMI Easylink - ARC, Scart,
YPbPr, avdio L/D, VGA
Izhodi: S/PDIF coax, za slušalke
označena povpr. poraba na energ. etiketi 62 W
združljiv stenski nosilec: 400 x 400 mm
Dimenzije brez stojala: 977,2 x 589 x 42,9 mm
Dimenzije s stojalom: 977,2 x 628,7 x 210 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 42PFL3507H/12
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,67 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.