Philips 40PFL4508H 40 3D LCD LED Smart TV
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT114792
S točkami zvestobe do popustov: 50 točk.
diagonala zaslona: 102 cm (40") LED, 3D, Smart TV
kakovost gibanja v sliki PMR: 200 Hz
priklop: HDMI Easylink (3), USB (2), DLNA
tehnologija: Pixel Plus HD, 3D TV (aktivni)
ostalo: Wi-fi, micro dimming, Miracast
Smart TV: brskalnik, Slovenski Appsi
energijski razred "A+", garancija: 24 mesecev
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
3D TV: aktivni sistem, 2D/3D pretvorba,
nast. globine, Gaming način
USB multimedija: filmi, slike, glasba, podnapisi
tuner: MPEG4 DVB: T/C
snemanje: Pause TV in snemanje na zunanji USB disk
za digitalne kanale, EPG, snemanje na daljavo
Smart TV: brskalnik, cca 1000 appsov
slovenske aplikacije: VOYO, Planet Siol.net,
Mediateka RTV SLO, Kulinarika.net, Radio 1, VREME
upravljanje: MyRemote App, podprta tipkovnica, miš
Skype ready (potrebno dokupiti kamero PTA317)
zvok: RMS 20 W, Clear Sound
DLNA: Simply Share, Miracast, Multi Room Client
povezava: vgrajen Wi-Fi 11n, LAN
vhodi :3x HDMI Easylink ARC, Scart,
komponentni, CVBS
izhodi: S/PDIF digitalni avdio, za slušalke
označena povpr. poraba na energ. etiketi 40W
združljiv stenski nosilec: 200 x 200
dimenzije brez stojala: 929 x 559 x 39,9 mm
dimenzije s stojalom: 929 x 624 x 238 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 40PFL4508H/12
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.