Philips 40PFH4309 40 LED TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT119949
S točkami zvestobe do popustov: 33 točk.
diagonala zaslona: 102 cm (40") LED
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki PMR: 100 Hz
priklop: HDMI (2), USB, Scart, CVBS
tehnologija:Digital Crystal Clear
energijski razred "A+", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T/C
USB multimedija: filmi, slike, glasba, podnapisi
Snemanje: Pause TV in snemanje na
zunanji USB disk za digitalne kanale, EPG
zvok: RMS 10W, Clear Sound
vhodi: 2x HDMI, Scart, CVBS
izhodi: S/PDIF optični avdio, analogni za slušalke
označena povpr. poraba na energ. etiketi 47 W
združljiv stenski nosilec: 200 x 200 mm
dimenzije brez stojala: 904 x 523 x 88 mm
dimenzije s stojalom: 904 x 571 x 243 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 40PFH4309/88
Kupi skupaj:
Philips 40PFH4309 40 LED TV
Philips 40PFH4309 40 LED TV
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.