Philips 37PFL7605H/12 37 LCD LED TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (7 ocen)
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT096086
S točkami zvestobe do popustov: 74 točk.
velikost zaslona: 94 cm (37"), EDGE LED
ločljivost: 1920 x 1080, FULL HD, Pixel Precise HD
vgrajen digitalni DVB-T/C tuner MPEG-4
kontrast: 500.000:1, 100Hz Clear LCD
odzivni čas: 2 ms, vidni kot 178/178
Virtualni 2.1 zvočni sistem, Clear Sound, RMS 20W
4 x HDMI, SCART, VGA, USB 2.0
Svetilnost 450 cd/m2
Ambilight Spectra 2, prilagoditev na barvo stene
Net TV, DLNA 1.5, Wi-Fi Ready
prek USB adapterja PTA01 (opcija)
Izboljšava gibanja v sliki: HD Natural Motion
USB priključek + multimedijski predvajalnik
(za JPEG, MP3, WMA, AAC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4
Izhodi: S/PDIF coax, stranski za slušalke
Vhodi: 4x HDMI, 2x Scart, YPbPr, PC avdio,
avdio L/D, VGA, UTP-5
HDMI1 verzija 1.4 za povratni avdio kanal,
EPG (elektronski programski vodič)
TTX 1000 strani
Povprečna poraba 71 W,
v stanju pripravljenosti 0.15 W
garancija: 24 mesecev
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 7 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.