Philips 32PFL6007K/12 32 3D LCD LED Smart TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (3 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT111163
S točkami zvestobe do popustov: 61 točk.
diagonala zaslona: 81 cm (32") LED, 3D, Smart TV
kakovost gibanja v sliki PMR: 400 Hz,
priklop: HDMI Easylink (4), USB (3), DLNA
tehnologija: Pixel Precise HD, 3D TV (pasivni),
ostalo: Ambilight 2-stranski Spectra L, Wi-fi
Smart TV Premium, Slovenski Appsi
energijski razred "B", garancija: 24 mesecev
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
2D na 3D pretvorba, 3D globina,
gaming način za 2 igralca, 3D Clarity: 700
tuner: MPEG4 DVB: T/C/S HD+
snemanje: na USB + Pause TV (za dig. kanale)
simply Share za prenos multimedijskih datotek
napredno upravljanje: MyRemote App (iOS, Android),
USB miška in tipkovnica
Skype (potrebno dokupiti kamero PTA317)
zvok: RMS 2 x 10 W, Clear Sound
vhodi: 4x HDMI Easylink - ARC, Scart/adapter,
YPbPr/adapter, avdio L/D, VGA
izhodi: optični, stereo analogni za slušalke
označena povpr. poraba na energ. etiketi 55 W
priloženo: 2x 3D očala pasivna, scart adapter
združljiv stenski nosilec: 200 x 200 mm
dimenzije brez stojala: 724,4 x 453,1 x 34,26 mm
dimenzije s stojalom: 724,4 x 505,6 x 218 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 32PFL6007K/12
Kupi skupaj:
5,00 na podlagi 3 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.