Philips 32PFL5605H/12 32 LED TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,92 (12 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT096081
S točkami zvestobe do popustov: 49 točk.
velikost zaslona: 81 cm (32"), Direct LED
ločljivost: 1920 x 1080, FULL HD, Pixel Plus HD
vgrajen digitalni DVB-T/C tuner MPEG-4
kontrast: 500.000:1, 100Hz Clear LCD
odzivni čas: 2 ms, vidni kot 178/178
3 x HDMI, SCART, VGA, USB 2.0
garancija: 24 mesecev
Virtualni 2.1 zvočni sistem, Clear Sound, RMS 20W
svetilnost 450 cd/m2
izboljšava gibanja v sliki: HD Natural Motion
USB priključek + multimedijski predvajalnik
(za JPEG, MP3, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 AVC/H.264)
izhodi: S/PDIF coax, stranski za slušalke
HDMI1 verzija 1.4 za povratni avdio kanal,
EPG (elektronski programski vodič)
povprečna poraba 71 W,
v stanju pripravljenosti 0.15 W
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,92 na podlagi 12 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.