Philips 32PFL4007H 32 LCD LED TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT107357
S točkami zvestobe do popustov: 40 točk.
diagonala zaslona: 81 cm (32") EDGE LED, Smart TV
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki PMR: 200 Hz
priklop: HDMI Easylink (4), USB (3), DLNA
tehnologija: EDGE LED , Pixel Plus HD
ostalo:aplikacije+brskalnik
energijski razred "A", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T/C
snemanje: na USB + Pause TV (za dig. kanale)
Wi-fi Ready, opcijski dodatek PTA01
Simply Share za prenos multimedijskih datotek
napredno upravljanje: MyRemote App (iOS, Android),
USB miška in tipkovnica , USB 3x
videoklici prek televizorja (ob priklopu HMP7000/
BDP5500 in kamere)
zvok: RMS 2 x 10 W, AmbiwOOx
vhodi: 4x HDMI Easylink - ARC, Scart/adapter,
YPbPr/adapter, avdio L/D, VGA
izhodi: optični, stereo analogni za slušalke
označena povpr. poraba na energ. etiketi 40 W
združljiv stenski nosilec: 200 x 200 mm
dimenzije brez stojala: 744,2 x 457,6 x 42,9 mm
dimenzije s stojalom: 744,2 x 497,3 x 205,0 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 32PFL4007H/12
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.