Philips 32PFL3517H/12 32 LCD LED TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (2 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT108359
S točkami zvestobe do popustov: 37 točk.
diagonala zaslona: 81 cm (32") EDGE LED, Smart TV
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki PMR: 100 Hz
priklop: HDMI Easylink (3), USB (2), DLNA
tehnologija: EDGE LED , Digital Crystal Clear
ostalo: Smart TV: samo za Youtube
energijski razred "A", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T/C
Wi-fi Ready, opcijski dodatek PTA01
Simply Share za prenos multimedijskih datotek
videoklici prek televizorja (prek HMP7000/
BDP5500 in kamere)
zvok: RMS 2 x 5 W, Clear Sound
vhodi: 3x HDMI Easylink - ARC, Scart,
YPbPr, avdio L/D, VGA
izhodi: S/PDIF coax, za slušalke
označena povpr. poraba na energ. etiketi 37 W
združljiv stenski nosilec: 200 x 200 mm
dimenzije brez stojala: 744,2 x 457,3 x 42,9 mm
dimenzije s stojalom: 744,2 x 497,3 x 185 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 32PFL3517H/12
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 2 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.