Philips 32PFL3258H 32 LCD LED Smart TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT112856
S točkami zvestobe do popustov: 34 točk.
diagonala zaslona: 81 cm (32") LED, Smart TV
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki PMR: 100 Hz
priklop: HDMI Easylink (2), USB (2)
tehnologija:Digital Crystal Clear
Smart TV: brskalnik + aplikacije
energijski razred "A", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T/C
Snemanje: Pause TV in snemanje na zunanji
USB disk za digitalne kanale, EPG
Smart TV: brskalnik, cca 1000 appsov
slovenske aplikacije: VOYO, Planet Siol.net,
Mediateka RTV SLO, Kulinarika.net, Radio 1, VREME
Skype ready: potrebno dokupiti kamero PTA317
DLNA: Simply Share, Miracast, Multi Room Client
USB multimedija: filmi, slike, glasba, podnapisi
Wi-fi Ready, opcijski dodatek PTA 128
MyRemote App, podprta tipkovnica, miška
zvok: RMS 20 W, Clear Sound
vhodi: 2x HDMI Easylink ARC, Scart, komponentni,
izhodi: S/PDIF digitalni avdio, za slušalke
združljiv stenski nosilec: 100 x 100 mm
dimenzije brez stojala: 738 x 450,8 x 64,9 mm
dimenzije s stojalom: 738 x 496 x 196 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 32PFL3258H/12
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.