Philips 32PFL3158H 32 LCD LED TV
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT114529
S točkami zvestobe do popustov: 29 točk.
diagonala zaslona: 81 cm (32") LED
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki PMR: 100 Hz
priklop: HDMI (2), USB
tehnologija:Digital Crystal Clear
tuner: MPEG4 DVB: T/C
energijski razred "A", garancija: 24 mesecev
Snemanje: Pause TV in snemanje na zunanji
USB disk za digitalne kanale, EPG
USB multimedija: filmi, slike, glasba, podnapisi
zvok: RMS 10W, Clear Sound
vhodi: 2x HDMI , Scart, CVBS, YPbPr, VGA
izhodi: S/PDIF digitalni avdio, za slušalke
označena povpr. poraba na energ. etiketi 36 W
združljiv stenski nosilec: 100 x 100 mm
dimenzije brez stojala: 738 x 450,8 x 64,9 mm
dimenzije s stojalom: 738 x 496 x 196 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 32PFL3158H/12
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.