Televizor Panasonic TX-55HX710E, 139 cm (55''), 4K, Android
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (4 ocen)
Več podobnih: Televizorji Panasonic
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: pa107146
S točkami zvestobe do popustov: 60 točk.
Specifikacije:
- Velikost: 139 cm / 55''
- Ločljivost zaslona: 4K UHD (3840 x 2160)
- Digitalna televizija: DVB-T / T2 / C / S / S2
- Podpora za Multi HRD: HDR10 / HLG / Dolby Vision
- Panel drive: 4K 1.000 Hz RMR
- Android TV: da
- Bluetooth: da
- Chromcast: da
- Dolby Vision: da
- Dimenzije televizorja (VxŠxD): 769x1233x221 mm
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,75 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
140 cm (55")
140 cm (55")