Televizor Panasonic TX-55LZ980E 140 cm (55) 4K UHD Smart OLED TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,83 (6 ocen)
Več podobnih: Televizorji Panasonic
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: pa112023
S točkami zvestobe do popustov: 171 točk.
Spoznajte vrhunsko kakovost in pravo filmsko izkušnjo zaslonov OLED
Za resnično temno črnino
Prepustite se dramskemu dogajanju s kinematografskim zvočnikom
Pameten način predvajanja kakovostne slike in zvoka.
Pametno zaznavanje
Optimalne barve in svetlost v vseh pogojih
Popolna slika pri vsaki osvetlitvi
Domači kino, s sliko, kot si jo je zamislil režiser, pri vsaki osvetlitvi prostora
Natančno umerjen za Netflixove nadaljevanke tako v temnem kot tudi svetlem prostoru
Pretakanje nadaljevank iz Netflixa
Televizor, ki dopolnjuje vaš življenjski slog
Intuitiven pametni televizor
Televizor uskladite s svojim življenjem
Pomočniki za glasovno upravljanje
Upravljajte televizor s svojim glasom
Samo vprašajte Alexo.
Igričarski užitki na velikem zaslonu 4K OLED
Igranje iger z neverjetno ločljivostjo, hitrostjo prikaza sličic in prikazom gibanja
Preprost in hiter dostop do nastavitev igre
Sprejemnik Penta
-Tehnologija zaslona: 4K OLED
- Ločljivost: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
- Tehnologija zaznavanja gibanja: Smooth Motion Drive Pro
- Podpora več virov HDR*2: HDR10+ Adaptive/HDR10/HLG/DolbyVision IQ/HLG Photo*17
- Zatemnitev kontrast: OLED/izjemen kontrast
- Dolby Vision IQ
- HDR10+ Adaptive
- Način za filmske ustvarjalce
- Procesor HCX Pro AI
- Samodejna umetna inteligenca za prikaz slike
- Dolby Atmos
- Cinema Suround Pro
- my Home Screen7.0
- Vgrajen Google Assistant*3
- Podpira storitev Google Assistant
- Alexa Built-in*4
- Deluje s pomočnikom Alexa
- Aplikacija Panasonic TV Remote 3 (podrsaj in deli)
- IP Home Control (upravljanje doma prek omrežja IP)
- Spletni brskalnik*6
- Preprosto zrcaljenje, vgrajena funkcija Chromecast
- (Način Game Mode Extreme s krmilno ploščo za igre)
- Podpora za HDMI 2.1 VRR
- HDMI 2.1 HFR – podpora 120 Hz
- AMD Freesync Premium*7
- Vgrajeno brezžično omrežje WLAN*8
- Bluetooth*?
- Bluetooth Audio Link*1
- Vhodi HDMI*11: 4 (ob strani: 1, spodaj: 3)
- Podpora za HDMI: HDMI2.1 podpira funkcije
eARC (izboljšani povratni kanal za zvok) (vhod 2)
ALLM (samodejni način z nizko latenco) (vsi vhodi)
VRR (spremenljiva hitrost osveževanja) (vhoda 1 in 2)
4K HFR (visoka hitrost predvajanja) (vhoda 1 in 2)
AMD Freesync Premium (vhoda 1 in 2)
- USB: 3 (1 ob strani, 2 zadaj; USB 3.0 x 1, USB 2.0 x 2)
- DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C
- HDAVI Control
- Glasovno vodenje
- Dvojni kanalnik
- Jeziki zaslonskih menijev: 27 jezikov*1?
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,83 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor Samsung QE55S85F , 138 cm (55"), Quantum OLED, 4K UHD (3.840 × 2.160), 100Hz, HDR (QE55S85FAUXXH)
4,93 (46 ocen)
140 cm (55")
OLED
4K (3840p)
100 Hz
Da
Tizen
Ne
Ne
/
Da
20 W
2.0
eARC
300x200
G
2 leti
140 cm (55")
OLED
4K (3840p)
100 Hz
Tizen
/
70 W
2.0
Brez
400x300
G
2 leti
140 cm (55")
100 Hz
20 W