OLED TV PHILIPS 55OLED803
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: avt142089
S točkami zvestobe do popustov: 134 točk.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 139 cm (55'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona OLED
Smart TV (operacijski sistem) Android
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno HDR Perfect, HDR 10, HLG, Ultra HD PremiumDVB
Dodatne TV lastnosti Ambilight
Kakovost gibanja v sliki PPI 4100
Vrsta osvetlitve zaslona OLED
Kakovost slike P5 Perfect Picture PROCESOR, Perfect Natural Motion, Perfect contrast
Sistem zvočnikov 2.1, 50W, vgrajen Woofer s trojno membrano,
Zvok Smart Sound, Clear Sound, DTS HD Premium Sound, Dolby Atmos Compatible
Procesor P5 procesor ,4-jedrni procesor
Povezave Wi-Fi 11n 2x2, LAN, Bluetooth
Sprejemnik MPEG-4 DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, UHD HEVC@60 Hz
Daljinski upravljalnik s tipkovnico (Google Assistant vgrajen), Easy Remote
Teža 21,1 kg
Mere (Š x V x G) 1227,8 x 712,8 x 230,0 mm
Mere brez stojala 1227,8 x 705,6 x 49,3 mm
Energetski razred B
Barva svetlo srebrna
VESA standard 300 x 300 mm
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24 mesecev
Kupi skupaj:
OLED TV PHILIPS 55OLED803
OLED TV PHILIPS 55OLED803
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Philips 55PUS8510 139 cm (55''), 3840 x 2160 (4K UHD), QLED, 60Hz, TitanOS, črna (55PUS8510/12)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,91 (35 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Da
4,75 (8 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
140 cm (55")
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
140 cm (55")