OLED TV PHILIPS 55OLED803
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | OLED |
| Smart TV (operacijski sistem) | Android |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR Perfect, HDR 10, HLG, Ultra HD PremiumDVB |
| Dodatne TV lastnosti | Ambilight |
| Kakovost gibanja v sliki | PPI 4100 |
| Vrsta osvetlitve zaslona | OLED |
| Kakovost slike | P5 Perfect Picture PROCESOR, Perfect Natural Motion, Perfect contrast |
| Sistem zvočnikov | 2.1, 50W, vgrajen Woofer s trojno membrano, |
| Zvok | Smart Sound, Clear Sound, DTS HD Premium Sound, Dolby Atmos Compatible |
| Procesor | P5 procesor ,4-jedrni procesor |
| Povezave | Wi-Fi 11n 2x2, LAN, Bluetooth |
| Sprejemnik | MPEG-4 DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, UHD HEVC@60 Hz |
| Daljinski upravljalnik | s tipkovnico (Google Assistant vgrajen), Easy Remote |
| Teža | 21,1 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1227,8 x 712,8 x 230,0 mm |
| Mere brez stojala | 1227,8 x 705,6 x 49,3 mm |
| Energetski razred | B |
| Barva | svetlo srebrna |
| VESA standard | 300 x 300 mm |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
OLED TV PHILIPS 55OLED803
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Philips 55PUS8510 139 cm (55''), 3840 x 2160 (4K UHD), QLED, 60Hz, TitanOS, črna (55PUS8510/12)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Da
Podoben izdelek
140 cm (55")
4K (3840p)
Podoben izdelek
140 cm (55")
140 cm (55")