Televizor Philips 75PML8709, 190 cm (75''), 3840 x 2160 (4K UHD), Mini-QLED, 60 Hz, Google TV (75PML8709/12)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 152169451
S točkami zvestobe do popustov: 104 točk.
  • izjemna ločljivost 4K UHD;
  • OS Google TV (gre za pametni televizor);
  • bogat prostorski zvok Dolby Atmos;
  • procesor P5 Perfect Picture itn.
Revolucionarna jasnost in barvitost s televizorjem Philips 75PML8709
Poudarki izdelka:
  • Velik zaslon: 190 cm (75'') diagonala za popolno uživanje v vsebinah.
  • Mini-QLED tehnologija: Izjemen prikaz kontrasta in barvite slike.
  • Ločljivost 4K UHD: Zagotavlja živo sliko s kristalno čistimi podrobnostmi.
  • 60 Hz osveževanje: Gladko gibanje v igranju in gledanju hitrih akcij.
  • Google TV integracija: Enostaven dostop do široke palete priljubljenih aplikacij in vsebin.
Z 60 Hz osveževalno frekvenco televizor nudi tekoče premikanje slik, kar je idealno za gledanje športnih dogodkov in igranje videoiger. Več kot le običajen televizor, ta model vključuje Google TV, kar vam omogoča dostop do neomejenih vsebin in priljubljenih aplikacij, kot so Netflix, YouTube in mnoge druge, neposredno z vašega televizorja.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 190 cm (75'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona Mini LED QLED
Smart TV Google TV
Osveževanje zaslona 60Hz
HDR DA
HDR dodatno HDR10, HLG (Hybrid LogGamma), Združljivo s HDR10+
Dodatne TV lastnosti Lokalna zatemnitev
Dodatne TV lastnosti dodatno /
Kakovost gibanja v sliki /
Vrsta osvetlitve zaslona DIRECT LED
Kakovost slike Procesor P5 Perfect Picture
Sistem zvočnikov 2 x 10 W zvočnik polnega razpona
Zvok Dolby Digita, Dolby Atmos, DTS:X, Zvok AI, Jasen dialog, A.I. EQ,
Procesor Štirijedrnik
Povezave Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11ac, 2 x 2, dvopasovni
Priključki 2 x USB, 3 x HDMI Easylink, eARC, podpora za eARC/VRR/ALLM
Sprejemnik MPEG-4 DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Daljinski upravljalnik DA
Teža 30,9
Mere (Š x V x G) 1670 x 990 x 325 mm
Mere brez stojala 1670 x 970 x 85 mm
Energetski razred F
Barva siva
VESA standard 300 x 300 mm
Dodatne informacije Zrcaljenje zaslona
Garancija v mesecih 24 mesecev
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
TP Vision Europe B.V. Prins Berhardplein 1097 JB NL
tpvision.dach@tpv-tech.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
A1 Xplore Smart TV
EON
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
4,80 (5 ocen)
189 cm (75")
QLED
4K (3840p)
60 Hz
Da
Google TV
Ne
Ne
Da
30 W
2.1
eARC
400x400
F
2 leti
189 cm (75")
QLED
4K (3840p)
60 Hz
Google TV
20 W
2.1
eARC
400x300
F
2 leti
189 cm (75")
Mini LED
60 Hz
/
/
30 W
300x300
Podoben izdelek
QLED Haier H75S80FUX 36200113
189 cm (75")
60 Hz