Televizor TCL 55C805, 139 cm (55''), Mini LED QLED, 3840 x 2160 (4K UHD), 120 Hz
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Televizor TCL 55C805 omogoča, da uživate v izjemnih kontrastih s poglobljenimi črninami in v polnosti izkoristite formate HDR, obenem pa zagotavlja izjemno realistične barve. Za to je zaslužna napredna osvetlitev Mini LED QLED.
Med kvalitetami tega 55-palčnega televizorja pa izstopajo še:
- ločljivost 4K UHD;
- minimalne zakasnitve in gladka slika za igranje iger brez motenj (HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, Freesync Premium Pro itn.);
- Dolby Vision IQ (samodejna prilagoditev nastavitev svetlobnim pogojem);
- podpora za HDR10+, HDR10 in HLG;
- Dolby Atmos za izjemen prostorski zvok;
- Chromecast za zrcaljenje zaslona;
- Bluetooth za povezavo brezžičnih naprav in
- operacijski sistem Android (gre za smart TV).
Edinstvena tehnologija osvetlitve ozadja zagotavlja brezkompromisen kontrast, svetlost in enotnost za neverjetno gledanje v katerem koli okolju. Preizkusite realistično kakovost slike z živim širokim barvnim razponom in osupljivim kontrastom. S 4K HDR PREMIUM 1300 uživajte v podrobnostih slike, osupljivi svetlosti, izjemno globoki črnini in natančnih živih barvah. Za igričarje je televizija s hitrim odzivom enako pomembna kot televizija z gladko in jasno sliko. S podporo za HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR in 120Hz VRR, z Game Bar, Freesync Premium Pro in 240Hz Game Accelerator boste samodejno izkusili najbolj gladko dogajanje, najnižjo zakasnitev in najboljše nastavitve slike za igranje iger. Zvok še nikoli ni zvenel tako dobro. Začutite globljo povezanost z zgodbami in glasbo, ki jo imate radi, z zvokom, ki se premika povsod okoli vas. Dovolj realistično, da vam vzame dih.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | Mini LED QLED |
| Smart TV | Android |
| Smart TV dodatno | GoogleTV, Netflix, YouTube, Amazon Prime, AppleTV, Google Play Store |
| Osveževanje zaslona | 120Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Dolby Vision IQ, HDR10+, HDR10, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR , 120Hz VRR, Game Bar, Freesync Premium Pro |
| Kakovost gibanja v sliki | PPI 4000 |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Quantum Dot |
| Kakovost slike | Dynamic contrast: Mega, AiPQ 3.0 Procesor, UHD Deep Learning AI SR |
| Sistem zvočnikov | 2x15 W |
| Zvok | Dolby AC4, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS Virtual-X, Virtualization & upmix |
| Procesor | Quad Core |
| Povezave | WWi-Fi (ac/n/g 2.4/5Ghz MIMO), Bluetooth, DLNA, Chromecast |
| Priključki | 1 x USB, 4 x HDMI (eARC), digital avdio out, analogni za slušalke |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | RC833 |
| Teža | 13,10 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1225 / 771 / 316 mm |
| Mere brez stojala | 1225 / 711 / 9,8-76-70 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | črna |
| VESA standard | 400 x 300 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Game Master |
| Dodatne informacije | Eleganten design brez okvirja |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Dodatni kasko 24 mesecev (Do 31.3.2025 -2 leti KASKO, več na https://tcl-promotion.com/sl/) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
TCL Operations Polska Sp. z o.o.
A. Mickiewicza 96-300 PL
zyeee@tcl.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com