star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,67 (6 ocen)
Več podobnih: Televizorji LG
Več podobnih: Televizorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: spn1gfs0ujqk9
S točkami zvestobe do popustov: 226 točk.
NanoCell IPS televizor LG 75NANO903NA z ločljivostjo 4K Ultra HD (3840 × 2160), ima diagonalo 189 cm (75").  Velik zaslon televizorja NanoCell ponuja edinstveno vizualno izkušnjo. Čiste barve zahvaljujoč tehnologiji NanoCell zagotavljajo spektakularno sliko v izjemno velikem formatu. Pravilno ustvarjene in prikazane barve dajejo slikam želeno estetsko vrednost. Televizor NanoCell zagotavlja resnično ločljivost 4K, ki ustreza mednarodnim standardom za vrednosti CM. Izberite čistejšo in jasnejšo sliko v resnični ločljivosti 4K in tehnologiji NanoCell.
TV sprejemnik
Digitalni prizemni sprejem DVB-T (MPEG-2/4), *DVB-T2 (HEVC/H.265)
Digitalni kabelski sprejem DVB-C (MPEG-2/4)
Digitalni satelitski sprejem DVB-S in DVB-S2
Multimedija in zanimive funkcije
LG Smart TV:
Operacijski sistem webOS Smart TV
HbbTV (funkcija v Sloveniji ni podprta)
Vgrajena povezava Wi-Fi
Bluetooth 5.0
Predvajanje podatkov v domačem omrežju DLNA
LAN
Internetni brskalnik
Apple AirPlay 2 in Apple HomeKit/Smart ThinQ
Googlov pomočnik v Amazon Alexa
Glasovno upravljanje preko daljinskega
Skylink Fastscan, Skylink Live TV
Netflix, HBO GO, Voyo, SledovaniTV.cz (naročnina ni vključena)
Povezava s tipkovnico in miško
Največja zmogljivost povezanega pomnilnika – USB 64GB / HDD 2TB
PVR – snemanje oddaje na zunanji pomnilnik USB
Timeshift – gledanje oddaj s časovnim premikom
USB multimedijski predvajalnik
Zvok
Zvočna izhodna moč 40 W
Sistem: 2.2k
Dolby Atmos, Ultra Surround
Brezžična zvočna sinhronizacija – povežite brezžične zvočnike
Bluetooth Surround
Podpora za brezžični zvočnik WiSA
Vsebina in mere embalaže
Priloženi dodatki:
Stojalo
Upravljanlnik (AN-MR20BA)
Baterija
Napajalni kabel
Navodila za uporabo
Dimenzije embalaže (š × v × d): 182,3 × 116,6 × 23,1 cm (45,2 kg)
  • tip osvetlitve ozadja: Direct LED + prostorna zatemnitev
  • Full Array
  • oblika zaslona: raven
  • spletni brskalnik: da
  • spletne povezava Wi-Fi, LAN, Bluetooth
  • dimezije s stojalom (ŠxVxG): 1677x1025x361 mm
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,67 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.