LG 55LM620S 55 3D LCD LED Smart TV sprejemnik
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
zaslon: 139 cm (55") LED, SMART TV, 3D
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki MCI: 400 Hz
priklop: HDMI Simplink (4), USB (3) , DLNA
tehnologija: EDGE LED , Triple XD Engine
ostalo: Full Web Browser, App Store...
energijski razred "A+", garancija: 24 mesecev
priložena 4x 3D očala
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva šifra | 55LM620S |
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.