LG 47LV4500 47 LCD LED TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,91 (11 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT101810
S točkami zvestobe do popustov: 69 točk.
velikost zaslona: LCD EDGE LED 119 cm (47")
ločljivost: 1920 x 1080 FULL HD, XD Engine
kontrast: 4.000.000:1, TruMotion 100Hz
odzivni čas: 2,6 ms, vidni kot 178/178
3 x HDMI 1.4, SCART, RGB vhod, Komponent, CI Slot+
USB 2.0 (MP3 /JPEG / DivX / MPO (3D) / MKV)
energijski razred "B", garancija: 24 mesecev
VESA: 200 X 200 mm
vgrajen digitalni DVB-T/C tuner MPEG-4
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,91 na podlagi 11 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.