LG 47LA6408 47 3D LCD LED Smart TV ( z očali)
Več podobnih: Televizorji LG
Več podobnih: Televizorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT114299
S točkami zvestobe do popustov: 77 točk.
diagonala zaslona: 119 cm (47") LED , 3D, Smart TV
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki MCI: 200 Hz,Local Dimming
priklop: HDMI (3), USB (3), DLNA, Wi-fi vgrajen
procesor: Dual Core (2x 0,9 Ghz)
ostalo: Smart TV
energijski razred "A+", garancija: 24 mesecev
priloženo: 4 × 3D očala
opcija: Magic Motion Remote
Slim Narrow Design
tuner: MPEG4 DVB: T/C/S/S2
Miracast, NFC (Near Field Communication)
MHL(Mobile High Definition Link), Tag On, LG Cloud
Smart TV: LG Premium Contents, LG App Store,
Smart Share Plus, Remote App, spletni brskalnik
Skype (potrebno dokupiti kamero AN-VC400)
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
snemanje na zunanji USB disk (za DVB: T/C/S)
povezljivost: Wi-Fi, SIMPLINK (HDMI-CEC), DLNA,
digitalni audio (optični), analogni za slušalke,
Komponent, PC audio vhod, SCART
zvok: RMS 2 x 12 W, Clear Voice II
dimenzije brez stojala: 1.069 x 624 x 35,0 mm
dimenzije s stojalom: 1.069 x 695 x 327 mm
dimenzije embalaže (mm): 1.330 x 782 x 175 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 47LA6408
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.