LG 42LN5400 42 LCD LED TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT115120
S točkami zvestobe do popustov: 33 točk.
Poglejte si HD vsebine iz vašega pametnega telefona na vašem LG LED TV sprejemniku 42LN5400. MHL (Mobile HD Link) vam omogoči enostaven in hiter prenos, medtem pa se polni tudi baterija telefona. Zraven omenjenega ne smemo pozabiti omeniti številnih lastnosti, ki vam bodo pričarale nepozabne trenutke ob gledanju vaših najljubših vsebin. MCI 100 tako ustvarja vrhunsko ostrino gibanja za čist in dinamičen prikaz, polna HD ločljivost 1920 x 1080 točk pa prinaša čistejšo sliko in popolnoma izkoristi potencial HD vsebin in iger. Napredna tehnologija osvetlitve LED v tem LED televizorju polne visoke ločljivosti združuje privlačno minimalistično zasnovo z izjemno kakovostjo slike in nizko porabo energije. Zraven omenjenega je LED tehnologija izjemno prijazna do okolja, saj ne vsebuje nevarnih snovi. LED osvetlitev ozadja tako zagotavlja nizko porabo energije, visoko svetlost, neverjetni kontrast in ostrino ter živahne barve. To in še mnogo več, vam ponuja edinstveni televizor LG 42LN5400 42" LCD LED. Preizkusite njegovo moč!
diagonala zaslona: 107 cm (42") LED
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki MCI: 100 Hz
priklop: HDMI (2), USB
ostalo: LED, Triple XD Engine
energijski razred "A+", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T/C
MHL (Mobile High Definition Link),
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
povezljivost: SIMPLINK (HDMI-CEC)
digitalni audio (optični),
Komponent, PC audio vhod, SCART
zvok: RMS 2 x 10 W, Clear Voice II
vesa:200 x200
dimenzije brez stojala: 968 x 566 x 79,0 mm
dimenzije s stojalom: 968 x 628 x 235 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 42LN5400.AEE/M
Kupi skupaj:
LG 42LN5400 42 LCD LED TV
LG 42LN5400 42 LCD LED TV
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.