LG 42LE5310 42 LCD LED TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,67 (3 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT095548
S točkami zvestobe do popustov: 86 točk.
velikost zaslona: LED Slim 107 cm (42")
ločljivost: 1920 x 1080 FULL HD
kontrast: 3.000.000:1, TruMotion 100Hz
odzivni čas: 2,4 ms, vidni kot 178/178
Wireless AV (opcijsko)
vgrajen digitalni DVB-T/C tuner MPEG-4
4 x HDMI, VGA, 2 x USB 2.0 (JPEG/MPEG-4/DivX HD)
garancija: 24 mesecev
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,67 na podlagi 3 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.