LG 37LS570S 37 LCD LED Smart TV sprejemnik
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
zaslon: 94 cm (37") EDGE LED, SMART TV
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki MCI: 200 Hz
priklop: HDMI Simplink (4), USB (3) , DLNA
tehnologija: EDGE LED , Triple XD Engine
ostalo: Full Web Browser, App Store...
energijski razred "A", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T/C/S/S2
snemanje na USB
Wi-fi Ready, opcijski dodatek AN-WF100.AL
Simply Share za prenos multimedijskih datotek
Zvok: RMS 2 x 10 W, Infinite Surround
združljiv stenski nosilec: 200 x 200 mm
dimenzije brez stojala: 856 x 524 x 35,5 mm
dimenzije s stojalom: 855 x 590 x 204 mm