LG 37LS570S 37 LCD LED Smart TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,83 (6 ocen)
Več podobnih: Televizorji LG
Več podobnih: Televizorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT109910
S točkami zvestobe do popustov: 47 točk.
zaslon: 94 cm (37") EDGE LED, SMART TV
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki MCI: 200 Hz
priklop: HDMI Simplink (4), USB (3) , DLNA
tehnologija: EDGE LED , Triple XD Engine
ostalo: Full Web Browser, App Store...
energijski razred "A", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T/C/S/S2
snemanje na USB
Wi-fi Ready, opcijski dodatek AN-WF100.AL
Simply Share za prenos multimedijskih datotek
Zvok: RMS 2 x 10 W, Infinite Surround
združljiv stenski nosilec: 200 x 200 mm
dimenzije brez stojala: 856 x 524 x 35,5 mm
dimenzije s stojalom: 855 x 590 x 204 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 37LS570S
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,83 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.