LG 32LS5600 32 LCD LED TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (2 ocen)
Več podobnih: Televizorji LG
Več podobnih: Televizorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT111371
S točkami zvestobe do popustov: 34 točk.
zaslon: 80 cm (32") EDGE LED
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki MCI: 100 Hz
priklop: HDMI Simplink (3), USB , DLNA
tehnologija: EDGE LED , Triple XD Engine
ostalo: Picture Wizard 2, Intelligent Sensor
energijski razred "A", garancija: 24 mesecev
garancija: 24 mesecev
USB (MP3 / JPG / DivX HD / MKV,
24p Real CINEMA, Picture Wizard 2
Smart Energy Saving, Intelligent Sensor
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 32LS5600
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 2 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.