Televizor Philips 65PUS6554 139 cm (65) 4K UHD Smart TV
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: pch6528846
S točkami zvestobe do popustov: 60 točk.
Diagonala zaslona: 65" (139 cm), Ločljivost: 3840 x 2160, Izjemno tanek televizor 4K s sistemom SAPHI, Indeks kakovosti slike: 1000 PPI, Pixel Precise Ultra HD, HDR10+, Dolby Vision in Dolby Atmos, Dostop do preglednega menija z ikonami z enim gumbom, Zbirka aplikacij Philips TV, Tanek srebrn okvir
Pametni LED-televizor 4K UHD
s Pixel Precise Ultra HD
Srebrn okvir. Odlična slika.
  • LED-televizor 4K. Bogate barve, čudovite podrobnosti.
  • Tanek srebrn okvir. Kompaktno stojalo.
Philipsova odličnost v kalibraciji slike.
  • Pixel Precise Ultra HD. Tekoče gibanje, občutna globina.
  • Podprtost HDR10+. Oglejte si vse podrobnosti, ki si jih je zamislil režiser.
  • Dolby Vision in Dolby Atmos. Kinematografska slika in zvok.
SAPHI. Uživajte v uporabi televizorja na pameten način.
  • Dostop do preglednega menija z ikonami z enim gumbom.
  • Zbirka aplikacij Philips TV. Netflix, Prime Video in še več.
Jasen zvok. Slišite vsako besedo.
  • Jasni zvočni posnetki iz zvočnikov polnega razpona.
  • Oster, jasen dialog. Močni nizki toni.
LED-televizor 4K
Pixel Precise Ultra HD
Dolby Vision in Dolby Atmos
Podprtost HDR10+
Pametni televizor SAPHI
Slika/zaslon
  • Zaslon: LED-televizor 4K Ultra HD
  • Diagonalna velikost zaslona: 65-palcev / 164 cm
  • Ločljivost zaslona: 3840 x 2160
  • Razmerje stranic: 16:9
  • Izboljšava slike: Micro Dimming, Izjemno visoka ločljivost, 1000 PPI, HDR10+, Dolby Vision
    Podprta ločljivost zaslona
  • Računalniški vhodi na vseh priključkih HDMI: do 4K UHD 3840 x 2160 pri 60 Hz
  • Video vhodi na vseh priključkih HDMI: Podpora HDR, HDR10+/Dolby Vision, HDR10/HLG (Hybrid Log Gamma), do 4K UHD 3840 x 2160 pri 60 Hz
Funkcije Smart TV
  • Uporabniška izkušnja: SimplyShare, Združljivo s tehnologijo Wi-Fi Miracast*
  • Interaktivni televizor: HbbTV
  • Program: Funkcija Pause TV, Snemanje na USB*
  • Aplikacije Smart TV*: Spletne videoteke, Odprt internetni brskalnik, TV na zahtevo, Youtube
  • Enostavna uporaba: Gumb za hitro odpiranje menija Smart, Navodila na zaslonu
Obdelovanje
  • Hitrost procesorja: Štirijedrnik
Sprejemnik/sprejem/prenos
  • Digitalni televizor: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • Podpora za HEVC
  • Podpora za MPEG: MPEG2, MPEG4
  • Predvajanje videa: NTSC, PAL, SECAM
  • Programski TV-vodnik*: 8-dnevni elektronski vodnik po programih
  • Indikator jakosti signala
  • Teletekst: 1000-stranski Hypertext
Povezljivost
  • Število priključkov HDMI: 3
  • Število komponentnih vhodov (YPbPr): 1
  • Število priključkov USB: 2
  • Brezžične povezave: Wi-Fi 802.11n, 2 x 2, enopasovni
  • Značilnosti tehnologije HDMI: zvočni povratni kanal (ARC), 4K
  • HDCP 2.2: Da za vse HDMI
  • Število priključkov CVBS: 1
Večpredstavnostne aplikacije
  • Podprti formati podnapisov: .SMI, .SRT, .SUB, .TXT, .ASS
  • Glasbeni formati: AAC, MP3, WAV, WMA (v2 do v9.2), WMA-PRO (v9 in v10)
  • Slikovni formati: JPEG, BMP, GIF, PNG, 360 fotografija, HEIF
Napajanje
  • Omrežno napajanje: 220–240 V AC, 50/60 Hz
  • Temperatura okolja: 5 °C do 35 °C
  • Poraba energije v stanju pripravljenosti: < 0,3 W
  • Funkcije varčevanja z energijo: Časovnik za samodejni izklop, Izklop slike (za radio)
  • Razred na energetski oznaki: A+
  • Moč na energetski oznaki EU: 98 W
  • Letna poraba energije: 114 kWh
  • Vsebnost živega srebra: 0 mg
  • Vsebnost svinca: Da*
Zvok
  • Izhodna moč (RMS): 20 W
  • Konfiguracija zvočnikov: 2 x 10 W zvočnik polnega razpona
Dimenzije
  • Dimenzije škatle (Š x V x G): 1600 x 995,0 x 174,0 mm
  • Dimenzije naprave (Š x V x G): 1463,9 x 848,6 x 90,7 mm
  • Dimenzije naprave s stojalom (Š x V x G): 1463,9 x 866,9 x 300,0 mm
  • Dimenzije stojala (Š x V x G): 765,0 x 18,3 x 300,0 mm
  • Teža izdelka: 20,8 kg
  • Teža izdelka (s stojalom): 21,1 kg
  • Teža vključno z embalažo: 30,3 kg
  • Združljivo s standardom VESA za stenske nosilce: 400 x 300 mm
Dodatna oprema
Barva in površina
  • Sprednja stran televizorja: Svetlo srebrna
Navodila za Televizor Philips 65PUS6554 139 cm (65) 4K UHD Smart TV
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Tornado 65'' 65UA3400E 4K Smart TV brez okvirja, Google, 60Hz, Dolby Digital Plus
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
165 cm (65")
165 cm (65")