Televizor Philips 65PUS6554 139 cm (65) 4K UHD Smart TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Diagonala zaslona: 65" (139 cm), Ločljivost: 3840 x 2160, Izjemno tanek televizor 4K s sistemom SAPHI, Indeks kakovosti slike: 1000 PPI, Pixel Precise Ultra HD, HDR10+, Dolby Vision in Dolby Atmos, Dostop do preglednega menija z ikonami z enim gumbom, Zbirka aplikacij Philips TV, Tanek srebrn okvir
Pametni LED-televizor 4K UHD
s Pixel Precise Ultra HD
Srebrn okvir. Odlična slika.
- LED-televizor 4K. Bogate barve, čudovite podrobnosti.
- Tanek srebrn okvir. Kompaktno stojalo.
Philipsova odličnost v kalibraciji slike.
- Pixel Precise Ultra HD. Tekoče gibanje, občutna globina.
- Podprtost HDR10+. Oglejte si vse podrobnosti, ki si jih je zamislil režiser.
- Dolby Vision in Dolby Atmos. Kinematografska slika in zvok.
SAPHI. Uživajte v uporabi televizorja na pameten način.
- Dostop do preglednega menija z ikonami z enim gumbom.
- Zbirka aplikacij Philips TV. Netflix, Prime Video in še več.
Jasen zvok. Slišite vsako besedo.
- Jasni zvočni posnetki iz zvočnikov polnega razpona.
- Oster, jasen dialog. Močni nizki toni.
LED-televizor 4K
Pixel Precise Ultra HD
Dolby Vision in Dolby Atmos
Podprtost HDR10+
Pametni televizor SAPHI
Slika/zaslon
- Zaslon: LED-televizor 4K Ultra HD
- Diagonalna velikost zaslona: 65-palcev / 164 cm
- Ločljivost zaslona: 3840 x 2160
- Razmerje stranic: 16:9
- Izboljšava slike: Micro Dimming, Izjemno visoka ločljivost, 1000 PPI, HDR10+, Dolby Vision
Podprta ločljivost zaslona - Računalniški vhodi na vseh priključkih HDMI: do 4K UHD 3840 x 2160 pri 60 Hz
- Video vhodi na vseh priključkih HDMI: Podpora HDR, HDR10+/Dolby Vision, HDR10/HLG (Hybrid Log Gamma), do 4K UHD 3840 x 2160 pri 60 Hz
Funkcije Smart TV
- Uporabniška izkušnja: SimplyShare, Združljivo s tehnologijo Wi-Fi Miracast*
- Interaktivni televizor: HbbTV
- Program: Funkcija Pause TV, Snemanje na USB*
- Aplikacije Smart TV*: Spletne videoteke, Odprt internetni brskalnik, TV na zahtevo, Youtube
- Enostavna uporaba: Gumb za hitro odpiranje menija Smart, Navodila na zaslonu
Obdelovanje
- Hitrost procesorja: Štirijedrnik
Sprejemnik/sprejem/prenos
- Digitalni televizor: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
- Podpora za HEVC
- Podpora za MPEG: MPEG2, MPEG4
- Predvajanje videa: NTSC, PAL, SECAM
- Programski TV-vodnik*: 8-dnevni elektronski vodnik po programih
- Indikator jakosti signala
- Teletekst: 1000-stranski Hypertext
Povezljivost
- Število priključkov HDMI: 3
- Število komponentnih vhodov (YPbPr): 1
- Število priključkov USB: 2
- Brezžične povezave: Wi-Fi 802.11n, 2 x 2, enopasovni
- Značilnosti tehnologije HDMI: zvočni povratni kanal (ARC), 4K
- HDCP 2.2: Da za vse HDMI
- Število priključkov CVBS: 1
Večpredstavnostne aplikacije
- Podprti formati podnapisov: .SMI, .SRT, .SUB, .TXT, .ASS
- Glasbeni formati: AAC, MP3, WAV, WMA (v2 do v9.2), WMA-PRO (v9 in v10)
- Slikovni formati: JPEG, BMP, GIF, PNG, 360 fotografija, HEIF
Napajanje
- Omrežno napajanje: 220–240 V AC, 50/60 Hz
- Temperatura okolja: 5 °C do 35 °C
- Poraba energije v stanju pripravljenosti: < 0,3 W
- Funkcije varčevanja z energijo: Časovnik za samodejni izklop, Izklop slike (za radio)
- Razred na energetski oznaki: A+
- Moč na energetski oznaki EU: 98 W
- Letna poraba energije: 114 kWh
- Vsebnost živega srebra: 0 mg
- Vsebnost svinca: Da*
Zvok
- Izhodna moč (RMS): 20 W
- Konfiguracija zvočnikov: 2 x 10 W zvočnik polnega razpona
Dimenzije
- Dimenzije škatle (Š x V x G): 1600 x 995,0 x 174,0 mm
- Dimenzije naprave (Š x V x G): 1463,9 x 848,6 x 90,7 mm
- Dimenzije naprave s stojalom (Š x V x G): 1463,9 x 866,9 x 300,0 mm
- Dimenzije stojala (Š x V x G): 765,0 x 18,3 x 300,0 mm
- Teža izdelka: 20,8 kg
- Teža izdelka (s stojalom): 21,1 kg
- Teža vključno z embalažo: 30,3 kg
- Združljivo s standardom VESA za stenske nosilce: 400 x 300 mm