Televizor Philips 58PUS8505 146 cm (58) 4K UHD Android Ambilight TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,50 (4 ocen)
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: pch6528878
S točkami zvestobe do popustov: 65 točk.
Diagonala zaslona: 58" (146 cm), Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 pik, 3-stranski Ambilight, 4K UHD, Podprtost HDR10+, Tehnologija P5 Perfect Picture, Android TV, Glasovni pomočnik, Dolby Vision in Dolby Atmos, Energijski razred »G«
Serija Performance: The one to watch
LED-televizor 4K UHD z Android TV
Tanek TV. Čudovita svetloba.
  • Philipsov televizor 4K UHD. Osupljivo barvita HDR-slika
  • Srebrn kovinski okvir. Sredinsko vrtljivo stojalo
  • Čarobnost Ambilighta. Samo pri Philipsu
Gladko gibanje. Pristne barve. Neverjetna globina.
  • Procesor slike Philips P5. Vedno popolna slika, ne glede na vir
  • Podprtost HDR10+. Oglejte si vse podrobnosti, ki si jih je zamislil režiser
  • Dolby Vision in Dolby Atmos. Kinematografska slika in zvok
  • Višina stojala se prilagodi Soundbaru
  • Dobro ravnovesje zvoka. Čist in jasen dialog. Močni učinki
Za televizorje z OS Android TV je na voljo vsebina po vaši izbiri
  • Glasovno upravljanje. Vgrajen Pomočnik Google. Deluje z Alexo
  • Android TV. Preprosto pameten
  • DTS Play-Fi. Večprostorski zvok
3-stranski Ambilight
Dolby Vision in Dolby Atmos
Android TV.
Tehnologija P5 Perfect Picture
4K UHD HDR
Glasovni pomočnik
Podprtost HDR10+
Ambilight
  • Različica Ambilighta: 3-stranska
Slika/zaslon
  • Zaslon: LED-televizor 4K Ultra HD
  • Diagonalna velikost zaslona: 58 palec / 146 cm
  • Ločljivost zaslona: 3840 x 2160
  • Razmerje stranic: 16:9
  • Tehnologija za slikovne pike: Tehnologija P5 Perfect
Picture
  • Izboljšava slike: Izjemno visoka ločljivost, Dolby Vision, HDR10+, 2100 PPI
Podprta ločljivost zaslona
  • Računalniški vhodi na vseh priključkih HDMI: Podpora za HDR, HDR10/HLG, do 4K UHD 3840 x 2160 pri 60 Hz
  • Video vhodi na vseh priključkih HDMI: do 4K UHD 3840 x 2160 pri 60 Hz, Podpora HDR, HDR10/HLG (Hybrid Log Gamma), HDR10+/Dolby Vision Android TV
  • OS: Android TV™ 9 (Pie)
  • Velikost pomnilnika (Flash): 16 GB*
Funkcije Smart TV
  • Interaktivni televizor: HbbTV
  • Program: Funkcija Pause TV, Snemanje na USB*
  • Enostavna uporaba: Pametni gumb za hitro odpiranje menija, Uporabniški priročnik na zaslonu
  • Daljinski upravljalnik: z glasom
  • Uporabniška izkušnja: SimplyShare
Obdelovanje
  • Hitrost procesorja: Štirijedrnik
Sprejemnik/sprejem/prenos
  • Podpora za HEVC
  • Digitalni televizor: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • Podpora za MPEG: MPEG2, MPEG4
  • Predvajanje videa: PAL, SECAM
  • Programski TV-vodnik*: 8-dnevni elektronski vodnik po programih
  • Indikator jakosti signala
  • Teletekst: 1000-stranski Hypertext
Povezljivost
  • Število priključkov HDMI: 4
  • Število priključkov USB: 2
  • Število komponentnih vhodov (YPbPr): 1
  • Brezžične povezave: Bluetooth 4.2, Wi-Fi 802.11ac, 2 x 2, dvopasovni
    priključek
  • Značilnosti tehnologije HDMI: 4K, Zvočni povratni kanal (ARC)
  • HDCP 2.3: Da za vse HDMI
Večpredstavnostne aplikacije
  • Podprti formati podnapisov: .SRT, .SUB, .TXT, .SMI
  • Glasbeni formati: AAC, MP3, WAV, WMA (2 do 9.2), WMA-PRO (9 in 10)
  • Slikovni formati: JPEG, BMP, GIF, PNG, 360° fotografija, HEIF
Napajanje
  • Omrežno napajanje: 220–240 V AC, 50/60 Hz
  • Poraba energije v stanju pripravljenosti: < 0,3 W
  • Razred na energetski oznaki: G
Zvok
  • Izhodna moč (RMS): 20 W
  • Konfiguracija zvočnikov: 2 x 10 W zvočnik polnega razpona
Ostalo
  • Dimenzije naprave s stojalom (Š x V x G): 1298,7 x 830,1 x 253,6 mm
  • Dimenzije stojala (Š x V x G): 750,0 x 65,0 x 253,6 mm
  • Teža izdelka (s stojalom): 21,0 kg
  • Združljivo s standardom VESA za stenske nosilce: 300 × 200 mm
  • Barve televizorja: Svetlo srebrn kovinski okvir
  • Zasnova stojala: Svetlo srebrn sredinski lokasti podstavek, Vrtljivo za + /- 15 stopinj
Dodatna oprema
Garancija: 2 leti
Navodila za Televizor Philips 58PUS8505 146 cm (58) 4K UHD Android Ambilight TV
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,50 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.