LED TV sprejemnik Philips 55PUH4900 (55, 4K Ultra HD, Dvojedrni, DVB-T/C)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PCH6528090
S točkami zvestobe do popustov: 62 točk.
Diagonala zaslona: 55" (139 cm), Ločljivost: 3840 x 2160 slikovnih pik, Sodobna zasnova s stojalom z nogami, 4K Ultra HD,Micro Dimming, Izjemno visoka ločljivost, Pixel Plus Ultra HD, Trije vhodi HDMI s funkcijo EasyLink, USB (fotografije, glasba, videoposnetki), Energijski razred »A«
Tanek LED-televizor 4K Ultra HD s Pixel Plus Ultra HD
Funkcionalna eleganca
  • Stojalo z nogami ustvarja zračen in lebdeč učinek
Slika je vedno čista in živahna
  • 4K Ultra HD: ločljivost, kakršne še niste videli
  • Micro Dimming optimira kontrast televizorja
  • Izjemno visoka ločljivost vse vsebine poviša na ločljivost Ultra HD
  • Pixel Plus Ultra HD: odkrijte kakovost slike Ultra HD
Televizijo glejte, kadar želite
  • Trije vhodi HDMI in funkcija EasyLink za vgrajeno povezljivost
  • USB za predvajanje večpredstavnostnih vsebin
4K Ultra HD
Pixel Plus Ultra HD
Izjemno visoka ločljivost
USB (fotografije, glasba, videoposnetki)
  • Slika/zaslon
    • Zaslon: LED-televizor 4K Ultra HD
    • Diagonalna velikost zaslona: 55 palec / 139 cm
    • Ločljivost zaslona: 3840 x 2160
    • Razmerje stranic: 16:9
    • Svetlost: 300 cd/m2
    • Izboljšava slike: Pixel Plus Ultra HD, 400Hz Perfect Motion Rate, Micro Dimming, Izjemno visoka ločljivost
  • Funkcije Smart TV
  • Zvok
    • Izhodna moč (RMS): 16 W
    • Izboljšava zvoka: Incredible Surround, Clear Sound, Nadzor nizkih tonov
  • Povezljivost
    • Število priključkov HDMI: 3
    • Število komponentnih vhodov (YPbPr): 1
    • Število priključkov USB: 2
    • Značilnosti tehnologije HDMI: 4K, zvočni povratni kanal (ARC)
    • EasyLink (HDMI-CEC): prenos ukazov z daljinskega upravljalnika
  • Večpredstavnostne aplikacije
    • Podprti formati podnapisov: .SMI, .SRT, .SSA, .SUB, .TXT, .ASS
    • Glasbeni formati: AAC, MP3, WAV, WMA (v2 do v9.2), WMA-PRO (v9 in v10)
    • Slikovni formati: JPEG, BMP, GIF, JPS, PNG, PNS, BMS, MPO
    • Računalniški vhodi na vseh priključkih HDMI: pri 60 Hz, do 4K Ultra HD, 3840 x 2160
    • Video vhodi na vseh priključkih HDMI: pri 24, 25, 30, 50, 60 Hz, do 4K Ultra HD, 3840 x 2160p
  • Sprejemnik/sprejem/prenos
    • Digitalni televizor: DVB-T/C
    • Podpora za MPEG: MPEG2, MPEG4
    • Predvajanje videa: NTSC, PAL, SECAM
  • Moč na energetski oznaki EU: 101 W
  • Letna poraba energije: 148 kWh
  • Razred na energetski oznaki: A
  • Poraba energije v stanju pripravljenosti: < 0,5 W
  • Dimenzije naprave s stojalom (Š x V x G): 1239 x 764 x 211 mm
  • Teža izdelka (s stojalom): 15.6 kg
  • Združljivo s standardom VESA za stenske nosilce: 400 x 200 mm
  • Garancija: 2 leti
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.