LED TV sprejemnik Philips 50PUS7555 (50, 4K UHD, Smart TV)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,40 (5 ocen)
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: pch6528896
S točkami zvestobe do popustov: 44 točk.
Diagonala zaslona: 50" (126 cm), Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 pik, 4K UHD, Podprtost HDR10+, Tehnologija P5 Perfect Picture, Pametni televizor Saphi, Dolby Vision in Dolby Atmos, Energijski razred »G«
Čudovit videz. Mogočen zvok.
Pametni LED-televizor 4K HDR
Velik zaslon. Spektakularna slika.
  • Philipsov televizor 4K UHD. Osupljivo barvita HDR-slika.
  • Svetlo srebrn okvir. Tanke nožice.
Gladko gibanje. Pristne barve. Neverjetna globina.
  • Procesor slike Philips P5. Vedno popolna slika, ne glede na vir.
  • Podprtost HDR10+. Oglejte si vse podrobnosti, ki si jih je zamislil režiser.
  • Dolby Vision in Dolby Atmos. Kinematografska slika in zvok.
Preprosto pametno
  • Pametni televizor Saphi. Uživajte v uporabi televizorja na pameten način.
  • Dostop do preglednega menija z ikonami z enim gumbom.
  • Zbirka aplikacij Philips TV. Netflix, Prime Video in še več.
Čist zvok. Slišite vsako besedo
  • Navzdol usmerjeni zvočniki zagotavljajo jasne zvočne posnetke.
  • Oster, jasen dialog. Močni nizki toni.
4K UHD HDR
Tehnologija P5
tekoče.
Dolby Vision in Dolby Atmos
originalne namene. Zvok pa je prostoren, jasen, natančen in globok.
Pametni televizor Saphi
priljubljenih aplikacij za pametne televizorje, vključno z aplikacijami YouTube, Netflix in drugimi.
Slika/zaslon
  • Zaslon: LED-televizor 4K Ultra HD
  • Diagonalna velikost zaslona: 50 palec / 126 cm
  • Ločljivost zaslona: 3840 x 2160
  • Razmerje stranic: 16 : 9
  • Tehnologija za slikovne pike: Tehnologija P5
Podprta ločljivost zaslona
  • Računalniški vhodi na vseh priključkih HDMI: do K UHD 3840 x 2160 pri 60 Hz, Podpora za HDR, HDR10/HLG
  • Video vhodi na vseh priključkih HDMI: do 4K UHD 3840 x 2160 pri 60 Hz, Podpora HDR, HDR10/ HLG (Hybrid Log Gamma), HDR10+/Dolby Vision
Funkcije Smart TV
  • Uporabniška izkušnja: SimplyShare, Zrcaljenje zaslona
  • Interaktivni televizor: HbbTV
  • Enostavna uporaba: Pametni gumb za hitro odpiranje menija, Uporabniški priročnik na zaslonu
Obdelovanje
  • Hitrost procesorja: Štirijedrnik
Sprejemnik/sprejem/prenos
  • Digitalni televizor: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • Podpora za MPEG: MPEG2, MPEG4
  • Predvajanje videa: PAL, SECAM
  • Programski TV-vodnik*: 8-dnevni elektronski vodnik po programih
  • Indikator jakosti signala
  • Teletekst: 1000-stranski Hypertext
  • Podpora za HEVC
Povezljivost
  • Število priključkov HDMI: 3
  • Število priključkov USB: 2
  • Brezžične povezave: Wi-Fi 802.11n, 2 x 2, enopasovni
  • Značilnosti tehnologije HDMI: Zvočni povratni kanal (ARC), 4K
  • HDCP 2.3: Da za vse HDMI
Večpredstavnostne aplikacije
  • Podprti formati podnapisov: .SMI, .SRT, .SUB, .TXT, .ASS, .SSA
  • Glasbeni formati: AAC, MP3, WAV, WMA (2 do 9.2), WMA-PRO (9 in 10)
  • Slikovni formati: JPEG, BMP, GIF, PNG, 360° fotografija, HEIF
Napajanje
  • Omrežno napajanje: 220–240 V AC, 50/60 Hz
  • Temperatura okolja: 5 °C do 35 °C
  • Poraba energije v stanju pripravljenosti: < 0,3 W
  • Funkcije varčevanja z energijo: Časovnik za samodejni izklop, Izklop slike (za radio), Način Eco
  • Razred na energetski oznaki: G
  • Moč na energetski oznaki EU: 75 W
  • Letna poraba energije: 110 kWh
  • Vsebnost živega srebra: 0 mg
  • Vsebnost svinca: Da*
  • Poraba energije v izklopljenem stanju: Ni na voljo
Zvok
  • Izhodna moč (RMS): 20 W
  • Konfiguracija zvočnikov: 2 x 10 W zvočnik polnega razpona
Dimenzije
  • Dimenzije naprave s stojalom (Š x V x G): 1122,8 x 678,8 x 235,4 mm
  • Dimenzije stojala (Š x V x G): 790,0 x 18,5 x 235,4 mm
  • Teža izdelka (s stojalom): 13,4 kg
  • Združljivo s standardom VESA za stenske nosilce: 300 x 200 mm
Zasnova
  • Barve televizorja: Srednje srebrn plastični okvir
  • Zasnova stojala: Srednje srebrno tanko stojalo
Garancija: 2 leti
Navodila za LED TV sprejemnik Philips 50PUS7555 (50, 4K UHD, Smart TV)
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,40 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
4,80 (5 ocen)
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
127 cm (50")
127 cm (50")