Televizor PHILIPS 49PUS7503 124 cm (49) 4K Android TV
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: pch6528827
S točkami zvestobe do popustov: 57 točk.
Diagonala zaslona: 49" (123 cm), Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 pik, 4K Ultra HD, 3-stranska funkcija Ambilight, Tehnologija P5 Perfect Picture, High Dynamic Range Plus, Philipsov štirijedrni procesor in zmogljivi OS Android™, Vidna artikulacija zvoka, DTS HD Premium Sound, Micro Dimming Pro, Stojalo s kovinsko srebrnim ogrodjem
Izjemno tanek LED-televizor 4K UHD z Android TV
s 3-stransko funkcijo Ambilight
Čudovito dodelane podrobnosti
  • Ambilight. Doživite čustva tudi za zaslonom
  • Kovinsko srebrni odprt podstavek s plavajočim videzom
Strast do kakovostne slike
  • 4K Ultra HD presega vse ločljivosti, ki ste jih videli doslej
  • Procesor slike Philips P5. Vedno popolna slika, ne glede na vir
  • HDR Plus zagotavlja boljše barve, kontrast in ostrino
  • Micro Dimming Pro za neverjeten kontrast
Televizor s programom Android zmore vse
  • Trgovina Google Play in galerija aplikacij Philips. Še več navdušenosti
  • Štirijedrni procesor in Android. Izkoristite vsebino
Zvok ni imel še nikoli tako lepega videza
  • Vidna artikulacija zvoka razkrije vso lepoto zvoka
  • S podporo DTS HD Premium Sound slišite vse podrobnosti v zvoku
Stojalo s kovinsko srebrnim ogrodjem
Tehnologija P5 Perfect Picture
4K Ultra HD
Štirijedrnik in Android
Vidna artikulacija zvoka
DTS HD Premium Sound
Ambilight
  • Različica Ambilight: 3-stransko
Slika/zaslon
  • Zaslon: LED-televizor 4K Ultra HD
  • Velikost diagonale zaslona (cm): 49 palcev
  • Diagonalna velikost zaslona: 49 palec / 123 cm
  • Ločljivost zaslona: 3840 x 2160
  • Razmerje stranic: 16:9
  • Tehnologija za slikovne pike: Tehnologija P5 Perfect Picture
  • Izboljšava slike: Izjemno visoka ločljivost, Micro Dimming Pro, 1700 PPI
Android
  • OS: Android™ 8.0 (Oreo)
  • Prednameščene aplikacije: Google Play Movies*, Google Play Music*, Iskanje Google, YouTube
  • Velikost pomnilnika: 16 GB
Funkcije Smart TV
  • Uporabniška izkušnja: Odjemalec in strežnik za več prostorov, SimplyShare
  • Interaktivni televizor: HbbTV
  • Program: Funkcija Pause TV, Snemanje na USB
  • Aplikacije Smart TV
  • Aplikacija Philips TV Remote
  • Daljinski upravljalnik: s tipkovnico, z glasom
Obdelovanje
  • Hitrost procesorja: Štirijedrnik
Zvok
  • Izhodna moč (RMS): 25 W
  • Izboljšava zvoka: Smart Sound, DTS–HD Premium Sound, DTS Studio Sound, DTS TruSurround
  • Konfiguracija zvočnikov: 2 x 6,25 W sprednji zvočnik za srednje in visoke tone, 12,5 W nizkotonski zvočnik
Povezljivost
  • Število priključkov HDMI: 4
  • Število priključkov USB: 2
  • Število komponentnih vhodov (YPbPr): 1
  • Brezžične povezave: Dvopasovni, Vgrajen Wi-Fi 802.11n 2 x 2
  • Značilnosti tehnologije HDMI: 4K, zvočni povratni kanal (ARC)
  • HDCP 2.2: Da za vse HDMI
Sprejemnik/sprejem/prenos
  • Podpora za HEVC
  • Digitalni televizor: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • Podpora za MPEG: MPEG2, MPEG4
  • Predvajanje videa: NTSC, PAL, SECAM
Ostalo
  • Poraba energije v stanju pripravljenosti: < 0,3 W
  • Razred na energetski oznaki: A
  • Moč na energetski oznaki EU: 86 W
  • Dimenzije naprave s stojalom (Š x V x G): 1106,6 x 792,9 x 266,3 mm
  • Širina televizijskega stojala: 780 mm
  • Združljivo s standardom VESA za stenske nosilce: 200 × 200 mm
  • Teža izdelka (s stojalom): 14,2 kg
  • Barva in površina, Sprednja stran televizorja: Temno srebrna barva
  • Garancija 2 leti
Dodatna oprema
Navodila za Televizor PHILIPS 49PUS7503 124 cm (49) 4K Android TV
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.