LED TV sprejemnik Philips 47PFL4007H (Smart TV Plus, Pixel Plus HD, Wi-Fi Ready, DVB-T/C)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (4 ocen)
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PCH6529578
S točkami zvestobe do popustov: 72 točk.
Diagonala zaslona: 47" (119 cm), Ločljivost: 1920x1080p (Full-HD), Edge LED osvetlitev, Pixel Plus HD, 200Hz PMR, MPEG4 DVB-T/C sprejemnik, Smart TV Plus, Wi-Fi ready, DLNA 1.5, 3x USB (AVI/MKV), 4x HDMI, Videoklici, Ambi-wOOx, Aplikacija MyRemote, Energijski razred »A+«
Sprostite se in si privoščite čudovit večer z vrhunskim LED-televizorjem Philips
47PFL4007 Full HD. Mehanizem Pixel Plus vam nudi dostop do številnih vsebin s storitvijo
Smart TV Plus v čistih in živahnih podrobnostih.
S storitvijo Smart TV Plus dostopajte do številnih vsebin
  • Enostavna brezžična povezava z dodatnim brezžičnim vmesnikom USB
  • Izobilje spletnih aplikacij, filmov za izposojo in televizijskih storitev
  • Upravljajte televizor s pametnim telefonom, tabličnim računalnikom ali tipkovnico
  • Prek povezave DLNA lahko na televizorju predvajate fotografije, glasbo in filme
  • Iščite, načrtujte, snemajte in začasno ustavljajte TV-program
  • Prek televizorja opravljajte videoklice in bodite v stiku z najbližjimi
Slika je vedno čista in živahna
  • Televizor Full HD s tehnologijo Pixel Plus HD za podrobnejšo in jasnejšo sliko
  • Čudovite slike z LED-tehnologijo z neverjetnim kontrastom
  • Tehnologija 200Hz Perfect Motion Rate (PMR) za vrhunsko ostrino gibanja
Popolna digitalna povezljivost na enostaven način
  • 3 vhodi USB za enkratno predvajanje večpredstavnostnih vsebin
  • Prek vhoda za računalnik lahko televizor uporabljate kot računalniški monitor
  • Brezhibna povezava s 4 vhodi HDMI in funkcijo Easylink
200Hz Perfect Motion Rate
200Hz Perfect Motion Rate (PMR) ustvari vrhunsko ostrino gibanja za čist in dinamičen prikaz akcijskih filmov. Novi Philipsov standard združuje največjo hitrostjo osveževanja
Smart TV Plus
Aplikacija Philips MyRemote
Energija
  • 47-palčni (119 cm) širokozaslonski pametni LED televizor [16:9]
  • Full HD W-UXGA LCD zaslon s polno ločljivostjo (1920 x 1080 točk)
  • Edge LED osvetlitev ozadja za izjemen kontrast in briljantne barve
  • Pixel Plus HD za več podrobnosti ter večjo globino in čistost slike
  • S storitvijo Smart TV Plus dostopajte do številnih vsebin in aplikacij
  • Enostavna brezžična povezava z dodatnim brezžičnim vmesnikom USB (PTA01)
  • Prek povezave DLNA 1.5 lahko na televizorju predvajate fotografije, glasbo in filme
  • SimplyShare: brskalnik po predstavnostnih vsebinah DLNA & USB
  • Digitalni sprejemnik MPEG4 DVB-T/DVB-C + Common Interface Plus reža (CI+)
  • Občutite zvočno atmosfero z Ambi-wOOx zvočnim sistemom (20 W RMS)
  • Incredible Surround zagotavlja popoln zvočni užitek
  • S tehnogijo Clear Sound razločno slišite vsako besedo
  • 3x USB vhod za predvajanje večpredstavnostnih vsebin iz USB naprav
  • PC VGA vhod omogoča uporabo TV-ja kot računalniški monitor
  • 4x HDMI priključek (1x v1.4 - omogoča povratni avdio kanal, 3x v1.3)
  • EasyLink: enostavno upravljanje TV-ja in priključenih naprav preko HDMI-CEC
  • 1200-stranski HyperText za hiter dostop do želenih informacij
  • 8-dnevni elektronski programski vodič (Now + Next EPG)
  • Evropski energijski razred »A+«
  • Povprečna poraba pri standardnih nastavitvah: 62W
  • Pričakovana letna poraba energije: 86 kWh/leto
  • Poraba v stanju pripravljenosti: < 0.15 W
  • VESA stenska montaža: 400 x 400 mm
  • Dimenzije brez podstavka (ŠxVxG): 1088 x 650.6 x 42.9 mm
  • Dimenzije s podstavkom (ŠxVxG): 1088 x 690.3 x 260 mm
  • Teža brez podstavka: 14.97 kg
  • Teža s podstavkom: 19.04 kg
  • Garancija: 2 leti
* Net TV: Obiščite www.philips.com/smarttv za ponudbo storitev v svoji državi.
* Funkcija daljinskega snemanja bo na voljo jeseni 2012.
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,75 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.