Televizor Samsung 75TU7172 189cm (75) 4K UHD Smart TV
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR, HDR 10 +, HLG |
| Kakovost gibanja v sliki | 2000 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | Crystal Processor 4K, Mega Contrast, UHD Dimming, PurColor |
| Sistem zvočnikov | 2.0 20W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Crystal procesor 4K |
| Povezave | Wi-FI (WIFI5), LAN,Bluetooth (4.2) |
| Priključki | 2x HDMI, USB, optični Audio, Cl+, Eternet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM 1240A |
| Teža | Teža paketa 41,9 kg, Teža produkta 30,8 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1672.2 x 1047.4 x 341.1 mm |
| Mere brez stojala | 1672.2 x 957.7 x 59.5 mm |
| Energetski razred | A+ |
| Barva | siva (CARBON SILVER) |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
189 cm (75")
189 cm (75")