Televizor Samsung 75TU7072 189 cm (75) 4K UHD Smart TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
4K televizor z izjemnim zaslonom za ta cenovni razred, še posebej za večerno gledanje v temnejših prostorih. Hitra Smart Tizen platforma, ki podpira vse aplikacije, ki jih uporabnik potrebuje, z debelino 6 cm pa se idealno prilega vsaki dnevni sobi, naj bo na steni ali na komodi. Samsungova pametna rešitev za kable poskrbi, da so vaši kabli vedno lepo urejeni in skriti, da je dnevni prostor urejen in čist.
Popolnost kristalnih barv
Slika, ki ji ne uide niti ena podrobnost vaše priljubljene vsebine UHD TV TU7072 z naprednim Crystal zaslonom vas bo očaral s svojim širokim razponom pestrih barv, ki gledanje televizije ponesejo na novo raven.

Crystal Processor 4K
Pripravite se na neverjetne užitke med gledanjem UHD TU7072. Osupljiva kakovost slike je rezultat enega samega čipa, ki optimizira barve, prilagodi visoko kontrastno razmerje in nadzoruje HDR.
.png)
Elegantne krivine za sodoben dom
UHD TU7072 je mojstrsko brezčasno delo Samsunga, ki televizorju daje minimalističen kovinski okvir, ki vam ne bo odvračal pozornosti. Zelo tanek dizajn celotnega televizorja se seveda ujema z okoliško notranjostjo in ustvarja popolnoma delujočo simbiozo.
.png)
Realnost 4K UHD v vaši dnevni sobi
Uživajte v zasluženih trenutkih počitka v visoki ločljivosti 4K UHD TV štirikrat večje število slikovnih pik kot klasične FHD, rezultat pa je izjemno ostra slika, polna finih detajlov, ki vas navdušijo.
Odkrijte lepoto, ki je skrita v podrobnostih
Spremljajte prizore, tako kot bi se vam dogajali pred lastnimi očmi in točno, tako kot si jih je zamislil režiser. Visok dinamičen razpon (HDR) zagotavlja natančne podrobnosti tudi v temnih in zelo svetlih prizorih, vaši priljubljeni filmi pa bodo tako dobili nove razsežnosti kakovosti.
Nasprotniki bodo ostali v senci vašega zmagoslavja
Ne pustite, da vam nepričakovani časovni zaostanki, razmazana slika ali tresenje preprečijo pot do vaše zmage! Game Enhancer vas z bliskovito hitrostjo ponese v vašo priljubljeno igro, nad katero boste imeli med igranjem popoln nadzor.
En upravljalnik za vso zabavo
Igralne konzole, aplikacije, set-top box, videoteke – to in še več imate pod nadzorom z enim upravljalnikom. Eleganten daljinski upravljalnik One Remote omogoča intuitivno uporabo, vaša priljubljena vsebina Smart Hub pa je vedno na dosegu roke.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR, HDR 10 +, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | Game Mode, Brightness/Color Detection, Adaptive Sound, Ultra Skinny Bezel |
| Kakovost gibanja v sliki | 2000 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | Crystal Processor 4K, Mega Contrast, UHD Dimming |
| Sistem zvočnikov | 2.0 20W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Crystal procesor 4K |
| Povezave | Wi-FI (WIFI5), LAN,Bluetooth (4.2) |
| Priključki | 2x HDMI, USB, optični Audio, Cl+, Eternet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM 1240A |
| Teža | Teža paketa 40,20 kg, Teža produkta 30,8 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1672.2 x 1047.4 x 341.1 mm |
| Mere brez stojala | 1672.2 x 957.7 x 59.5 mm |
| Energetski razred | A+ |
| Barva | črna (BLACK) |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Dodatne funkcionalnosti | Auto Power Off, UHD, rešitev za skrivanje kablov , zrcaljenje slike iz telefona |
| Dodatne informacije | Modeli televizorjev Samsung, ki so prišli na tržišče leta 2019 ali kasneje, ne podpirajo kodekov DivX in DTS |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com