Televizor Samsung 75TU7072 189 cm (75) 4K UHD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt151692
S točkami zvestobe do popustov: 109 točk.
Popolnost kristalnih barv
Crystal Processor 4K
Elegantne krivine za sodoben dom
Realnost 4K UHD v vaši dnevni sobi
Odkrijte lepoto, ki je skrita v podrobnostih
Nasprotniki bodo ostali v senci vašega zmagoslavja
En upravljalnik za vso zabavo
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 190 cm (75'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno HDR, HDR 10 +, HLG
Dodatne TV lastnosti Game Mode, Brightness/Color Detection, Adaptive Sound, Ultra Skinny Bezel
Kakovost gibanja v sliki 2000 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike Crystal Processor 4K, Mega Contrast, UHD Dimming
Sistem zvočnikov 2.0 20W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Crystal procesor 4K
Povezave Wi-FI (WIFI5), LAN,Bluetooth (4.2)
Priključki 2x HDMI, USB, optični Audio, Cl+, Eternet (LAN)
Sprejemnik DVB-T2CS2
Daljinski upravljalnik TM 1240A
Teža Teža paketa 40,20 kg, Teža produkta 30,8 kg
Mere (Š x V x G) 1672.2 x 1047.4 x 341.1 mm
Mere brez stojala 1672.2 x 957.7 x 59.5 mm
Energetski razred A+
Barva črna (BLACK)
VESA standard 400 x 400
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Ne
4,75 (4 ocen)
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Ne
189 cm (75")
189 cm (75")