Televizija SAMSUNG 75TU7022 190 cm (75'') UE75TU7022KXXH, 4K, 50Hz, Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,40 (5 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: avt153331
S točkami zvestobe do popustov: 91 točk.
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR DA
HDR dodatno HDR, HDR 10+ , HLG
Kakovost gibanja v sliki 2000 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Obrobna osvetlitev
Kakovost slike Kristalni zaslon, Mega kontrast, visoki razpon barve, UHD zatemnitev
Sistem zvočnikov 2.0 20w
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Crystal procesor 4K
Povezave Wi-FI (WIFI5), LAN,
Priključki 2x HDMI, USB, optični Audio, Cl+ (1.4), Eternet (LAN), eARC
Sprejemnik DVB-T2C
Daljinski upravljalnik TM 1240A, Eno daljinsko upravljanje
Teža Teža paketa: 40,30 kg , Teža seta s stojalom: 30,80 kg , Teža seta brez stojala: 30,4 kg
Mere (Š x V x G) Velikost paketa (Š x V x G) 1840 x 1118 x 198 mm, Velikost seta s stojalom (Š x V x G) 1672.2 x 1047.4 x 341.1 mm
Mere brez stojala Velikost seta brez stojala (Š x V x G)1672.2 x 957.7 x 59.5 mm
Energetski razred G
Barva Črna (Black)
VESA standard 400 x 400
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
4,40 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Televizor Samsung 75U7022F 190 cm (75''),3840 x 2160 (4K UHD),  LED, Tizen, 50Hz, UE75U7022FKXXH
4,80 (5 ocen)
189 cm (75")
LED
4K (3840p)
50 Hz
Da
20 W
G
189 cm (75")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
2.0
Brez
/
A
189 cm (75")
LED
50 Hz
20 W
G
189 cm (75")
50 Hz
20 W