Televizor SAMSUNG 70RU7022 178 cm (70'') 4K UHD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,91 (11 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt148096
S točkami zvestobe do popustov: 67 točk.
Dejanska 4K UHD ločljivost
HDR, več vidnih podrobnosti
PurColor
UHD Dimming
Tehnične značilnosti:
  • Barva  črna
  •  Diagonala zaslona  178 cm (70")
  •  Ločljivost zaslona  3840 × 2160 UHD
  •  Tip zaslona  LCD
  •  Smart TV (operacijski sistem)  Tizen
  •  Osveževanje zaslona  50 Hz
  •  HDR  DA
  •  Dolby Digital Plus  DA
  •  Glasovni nadzor  DA (Google Assistant, Alexa)
  •  Wi-Fi / Bluetooth  DA
  •  Priključki  3× HDMI, 2× USB, 1× Component In (Y/Pb/Pr), 1× Digital Audio Out, 1× Ci Slot
  •  Dimenzije s stojalom  1574,8 × 970,4 × 340,4 mm
  •  Dimenzije brez stojala  1574,8 × 877,9 × 59,9 mm
  •  Teža  24,7 kg (s stojalom: 25,3 kg)
Tehnične podrobnosti
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno HDR 10 +
Dodatne TV lastnosti Itunes Video, Airplay, Game mode
Kakovost gibanja v sliki 1400 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike Mega Contrast
Sistem zvočnikov 2.0 20W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quad Core
Povezave Wifi, LAN, optični Audio
Priključki 3x HDMI, 2x USB, 1x komponenta, 1x kompozitni, LAN
Sprejemnik DVB-T2C
Daljinski upravljalnik TM 1240A
Teža 32,9 kg
Mere (Š x V x G) 1574,8 x 970,4 x 340,3 mm
Mere brez stojala 1574,8 x 877,9 x 59,9 mm
Energetski razred A+
Barva črna (CHARCOAL BLACK)
VESA standard 400 x 400
Dodatne funkcionalnosti Screen Mirroring, App Casting, GAme mode
Garancija v mesecih 24
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,91 na podlagi 11 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.