Televizor SAMSUNG 65TU8502 165 cm (65'') 4K UHD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,83 (6 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: avt155487
S točkami zvestobe do popustov: 81 točk.
Barve v najčistejši obliki
Dvojna LED osvetlitev
Napreden Crystal Processor 4K
Elegantne krivine za sodoben dom
Realnost 4K UHD v vaši dnevni sobi
Odkrite najmanjše podrobnosti
Nasprotniki v senci vaše zmage
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 165 cm (65'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno HDR, HDR 10 +, HLG
Kakovost gibanja v sliki 2100 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike Crystal Processor 4K, Mega Contrast, UHD Dimming, Dynamic Crystal Color
Sistem zvočnikov 2.0 20W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Crystal procesor 4K
Povezave Wi-FI (WIFI5), LAN,Bluetooth (4.2)
Priključki 3x HDMI,2x USB, optični Audio, Cl+, Eternet (LAN)
Sprejemnik DVB-T2CS2
Daljinski upravljalnik "TM2050A
Teža Teža paketa 32,9 kg, Teža produkta 24,9 kg
Mere (Š x V x G) 1449.6 x 918.5 x 371.4
Mere brez stojala 1449.6 x 829.3 x 57.6
Energetski razred G
Barva siva (CARBON SILVER)
VESA standard 400 x 300
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,83 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Tornado 65'' 65UA3400E 4K Smart TV brez okvirja, Google, 60Hz, Dolby Digital Plus
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
165 cm (65")
165 cm (65")