Televizor SAMSUNG 65TU8502 165 cm (65'') 4K UHD Smart TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Barve v najčistejši obliki
Doživite novo raven kakovosti slike s Samsung TU8502 televizorjem. Dynamic Crystal zaslon z zmožnostjo predelave do 1 milijarde barv vas bo navdušil s svojo široko paleto senčil in dih jemajočimi barvnimi prehodi z natančnimi detajli. Doživite eksplozijo barv kar v svoji dnevni sobi.
Dvojna LED osvetlitev
Posebna osvetlitev ozadja Dual LED na praktičen način prilagodi barvni ton filmov, serij ali oddaj. Vsa vsebina bo tako videti odlično.
Napreden Crystal Processor 4K
Pripravite se na osupljivo gledanje z UHD TU8502 televizorjem. Izjemna kakovost slike je rezultat enega samega čipa, ki optimizira barve, prilagodi visoko kontrastno razmerje in nadzira HDR.
Elegantne krivine za sodoben dom
Televizor se ponaša z brezčasno in minimalistično kovinsko obrobo, ki vas med gledanjem ne bo motila. Zelo tanek dizajn celotnega televizorja se seveda ujema z okoliško notranjostjo in ustvarja popolnoma delujočo simbiozo.
Realnost 4K UHD v vaši dnevni sobi
Uživajte v zasluženem trenutku sprostitve v visoki ločljivosti. 4K UHD TV ima štirikrat večje število slikovnih pik od običajne FHD. Slika bo zato izjemno ostra in polna drobnih podrobnosti, ki vas bodo potegnile v središče dogajanja.
Odkrite najmanjše podrobnosti
Oglejte si prizore točno tako, kot si jih je režiser zamislil. Visok dinamični razpon (HDR) zagotavlja natančne podrobnosti pri temnih in svetlih posnetkih, kar daje vašim najljubšim filmom novo dimenzijo kakovosti.
Nasprotniki v senci vaše zmage
Ne dovolite, da vam nenadni zamiki ali zamegljenost preprečijo pot do zmage! Game Enhancer vas bo izredno hitro „teleportiral“ v vašo najljubšo igro. Hkrati bo poskrbel tudi za odlično igralno izkušnjo.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR, HDR 10 +, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | Game Mode, Brightness/Color Detection, Adaptive Sound, Ultra Skinny Bezel, Gallery |
| Kakovost gibanja v sliki | 2100 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | Crystal Processor 4K, Mega Contrast, UHD Dimming, Dynamic Crystal Color |
| Sistem zvočnikov | 2.0 20W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Crystal procesor 4K |
| Povezave | Wi-FI (WIFI5), LAN,Bluetooth (4.2) |
| Priključki | 3x HDMI,2x USB, optični Audio, Cl+, Eternet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | "TM2050A |
| Teža | Teža paketa 32,9 kg, Teža produkta 24,9 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1449.6 x 918.5 x 371.4 |
| Mere brez stojala | 1449.6 x 829.3 x 57.6 |
| Energetski razred | G |
| Barva | siva (CARBON SILVER) |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Dodatne funkcionalnosti | zrcaljenje slike iz telefona, Deluje z Google Assistant, Deluje z Amazon Alexa, SmartThings App Support |
| Dodatne informacije | Modeli televizorjev Samsung, ki so prišli na tržišče leta 2019 ali kasneje, ne podpirajo kodekov DivX in DTS |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com