Televizor Samsung 65TU7092, 165 cm (65), UHD 4K, Smart TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Televizor Samsung 65TU7092 se lahko pohvali z diagonalo zaslona, ki meri 165 centimetrov (65''). Osupnil vas bo z izjemno kakovostjo slike in zvoka. Vrhunska slika je zagotovljena z ločljivostjo 4K UHD (3840 x 2160), z naprednim procesorjem Crystal Processor 4K, s podporo za HDR-formate (HDR10+ idr.) in s hitrostjo osveževanja slike 50 Hz. Za jasnost in mogočnost zvoka pa bo skrbela tehnologija Dolby Digital Plus. Gre za tehnologijo, ki dokazuje, da se lahko zvočni učinki v domači dnevni sobi približajo tistim, ki jih poznamo iz kina. Poleg vsega naštetega televizor odlikuje tudi dejstvo, da gre za t. i. Smart TV (možni sta povezavi LAN in Wi-Fi). Operacijski sistem Tizen vam omogoča razširitev nabora dostopnih vsebin, s čimer se odprejo praktično neomejene možnosti. V televizor je vgrajen digitalni sprejemnik DVB-T2C. Naprava se uvršča v energijski razred G, izdelana je v črni barvi, njene dimenzije brez stojala pa so 1448,4 mm x 829,8 mm x 59,5 mm (Š x V x G).
Popolnost kristalnih barv
Slika, ki ji ne uide niti ena podrobnost vaše priljubljene vsebine z naprednim Crystal zaslonom vas bo očaral s svojim širokim razponom pestrih barv, ki gledanje televizije ponesejo na novo raven.
.png)
Crystal Processor 4K
Pripravite se na neverjetne užitke med gledanjem. Osupljiva kakovost slike je rezultat enega samega čipa, ki optimizira barve, prilagodi visoko kontrastno razmerje in nadzoruje HDR
.png)
Elegantne krivine za sodoben dom
Televizor je mojstrsko brezčasno delo Samsunga, ki z minimalističnim kovinskim okvirjem ne bo odvračal pozornosti. Zelo tanek dizajn celotnega televizorja se seveda ujema z okoliško notranjostjo in ustvarja popolnoma delujočo simbiozo.
.png)
Realnost 4K UHD v vaši dnevni sobi
Uživajte v zasluženih trenutkih počitka v visoki ločljivosti 4K Ultra HD, ki zagotavlja štirikrat večje število slikovnih pik kot klasični Full HD, rezultat pa je izjemno ostra slika, polna finih detajlov, ki vas navdušijo.
.png)
Odkrijte lepoto, ki je skrita v podrobnostih
Spremljajte prizore, tako kot bi se vam dogajali pred lastnimi očmi in točno tako kot si jih je zamislil režiser. Visok dinamičen razpon (HDR) zagotavlja natančne podrobnosti tudi v temnih in zelo svetlih prizorih, vaši priljubljeni filmi pa bodo tako dobili nove razsežnosti kakovosti.
.png)
En upravljalnik za vso zabavo
Z enim daljinskim upravljalnikom dostopajte do ogromno različnih vsebin. Od upravljanja televizorja do igralnih konzol, aplikacij itd. (Opomba: Razpoložljivost funkcij je odvisna od regije.)
.png)
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR, HDR 10 +, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | Game Mode, Brightness/Color Detection, Adaptive Sound, Ultra Skinny Bezel |
| Kakovost gibanja v sliki | 2000 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | Crystal Processor 4K, Mega Contrast, UHD Dimming |
| Sistem zvočnikov | 2.0 20W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Crystal procesor 4K |
| Povezave | Wi-FI (WIFI5), LAN, |
| Priključki | 2x HDMI, USB, optični Audio, Cl+, Eternet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2C |
| Daljinski upravljalnik | TM 1240A |
| Teža | Teža paketa 27,6 kg, Teža produkta 20,9 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1448.4 x 906.2 x 282.1 mm |
| Mere brez stojala | 1448.4 x 829.8 x 59.5 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | črna (SLATE BLACK) |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Dodatne funkcionalnosti | Auto Power Off, UHD, rešitev za skrivanje kablov , zrcaljenje slike iz telefona |
| Dodatne informacije | Modeli televizorjev Samsung, ki so prišli na tržišče leta 2019 ali kasneje, ne podpirajo kodekov DivX in DTS |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
