Televizor SAMSUNG UE65RU7402 165 cm (65'') 4K UHD Smart TV
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt145492
S točkami zvestobe do popustov: 82 točk.
Dinamične jasne barve za realističen prikaz
UHD procesor, izjemna kakovost slike
HDR za več podrobnosti
Smart Hub in daljinski upravljalnik Samsung One
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 165 cm (65'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
Dodatne TV lastnosti Itunes Video, Airplay, Game mode, podpora za One remote
Kakovost gibanja v sliki 1900 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike Mega Contrast
Sistem zvočnikov 2.0 20W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quad Core
Povezave Wifi, LAN, optični Audio
Priključki 3x HDMI, 2x USB, 1x komponenta, 1x kompozitni, LAN
Sprejemnik DVB T2/C/S2
Daljinski upravljalnik TM 1950A
Teža 19.7 kg
Mere (Š x V x G) 1457.5 x 922.8 x 387.3 mm
Mere brez stojala 1457.5 x 837.3 x 59.0 mm
Energetski razred A+
Barva siva (Titanium Gray)
VESA standard 400 x 400
Dodatne funkcionalnosti Screen Mirroring, App Casting, Game mode
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Tornado 65'' 65UA3400E 4K Smart TV brez okvirja, Google, 60Hz, Dolby Digital Plus
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
165 cm (65")
165 cm (65")