Televizor SAMSUNG UE65RU7402 165 cm (65'') 4K UHD Smart TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Dinamične jasne barve za realističen prikaz
Poglobite se v sliko z milijardo barvnih odtenkov. Dinamične jasne barve zagotavljajo realistične spremembe, da lahko zaznate vsako podrobnost.

UHD procesor, izjemna kakovost slike
Kakovost slike, ki se vas dotakne, omogoča en sam čip, ki usklajuje barve, optimizira razmerje visokih kontrastov in obvlada HDR ločljivost.
.png)
HDR za več podrobnosti
Visok dinamični razpon (High-Dynamic Range) okrepi razpon svetlobe vašega TV-ja, da lahko uživate v zelo širokem spektru barv in vizualnih podrobnosti tudi v najtemnejših prizorih.
.png)
Smart Hub in daljinski upravljalnik Samsung One
Samsung UHD TV je s Smart Hub funkcijo in daljinskim upravljalnikom Samsung One še pametnejši. Z njuno pomočjo je na dosegu vaših prstov vsa vsebina iz digitalnega TV-sprejemnika, igralne konzole, aplikacij, televizije v živo in drugih virov. En daljinski upravljalnik je vse, kar potrebujete.
.png)
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| Dodatne TV lastnosti | Itunes Video, Airplay, Game mode, podpora za One remote |
| Kakovost gibanja v sliki | 1900 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | Mega Contrast |
| Sistem zvočnikov | 2.0 20W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Quad Core |
| Povezave | Wifi, LAN, optični Audio |
| Priključki | 3x HDMI, 2x USB, 1x komponenta, 1x kompozitni, LAN |
| Sprejemnik | DVB T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | TM 1950A |
| Teža | 19.7 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1457.5 x 922.8 x 387.3 mm |
| Mere brez stojala | 1457.5 x 837.3 x 59.0 mm |
| Energetski razred | A+ |
| Barva | siva (Titanium Gray) |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Dodatne funkcionalnosti | Screen Mirroring, App Casting, Game mode |
| Dodatne informacije | Modeli televizorjev Samsung, ki so prišli na tržišče leta 2019, ne podpirajo kodekov DivX in DTS |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com