Televizor Samsung UE65DU7172U 163 cm (65˝), Crystal UHD TV, Tizen (UE65DU7172UXXH)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Samsung UE65DU7172U – osupljiva 4K kakovost na velikem LED zaslonu
Izkusi 165 cm (65") diagonalo in kristalno čisto sliko, ki vsakdanje gledanje dvigne na novo raven užitka.- Velik 163 cm (65") zaslon za pravo kino izkušnjo doma
- 4K (3840p) ločljivost za izjemno ostro in živo sliko
- LED osvetlitev za optimalen prikaz barv in kontrastov
- Poganja napreden Tizen sistem za hiter dostop do vsebin
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR, HDR+ |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound, Mobile to TV, Sound Mirroring, Wireless TV On |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |