Televizor Samsung UE65DU7172U 163 cm (65˝), Crystal UHD TV, Tizen (UE65DU7172UXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (24 ocen)
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 171167433
S točkami zvestobe do popustov: 48 točk.
Samsung UE65DU7172U – osupljiva 4K kakovost na velikem LED zaslonu
Izkusi 165 cm (65") diagonalo in kristalno čisto sliko, ki vsakdanje gledanje dvigne na novo raven užitka.
  • Velik 163 cm (65") zaslon za pravo kino izkušnjo doma
  • 4K (3840p) ločljivost za izjemno ostro in živo sliko
  • LED osvetlitev za optimalen prikaz barv in kontrastov
  • Poganja napreden Tizen sistem za hiter dostop do vsebin
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 165 cm (65'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona LED LCD
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR DA
HDR dodatno HDR, HDR+
Dodatne TV lastnosti Adaptive Sound, Mobile to TV, Sound Mirroring, Wireless TV On
Sistem zvočnikov 20W, 2CH