Televizor Samsung 65CU7092, 165 cm (65''), 4K UHD, 50 Hz, Smart TV (UE65CU7092UXXH)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Televizor Samsung 65CU7092 odlikujeta ločljivost 4K UHD in izjemna barvna preciznost, ki sta zagotovljeni s procesorjem Crystal 4K in s funkcijo PurColor. Zabrisani detajli in medle barve bodo tako le še neprijeten spomin. Za piko na i poskrbi podpora za HDR10+ in HLG. Slika tako ostane ostra tudi na temnih/svetlih območjih zaslona.
Zaradi 3-stranske brezrobe zasnove je površina prikaza večja, zato vas lažje posrka v dogajanje na 65-palčnem zaslonu.
Za to, da vam ne bo nikoli zmanjkalo zanimivih vsebin za ogled, pa poskrbi operacijski sistem Tizen, ki omogoča dostop do najrazličnejših aplikacij (televizor spada med pametne televizorje).
PurColor - Natančno usklajene barve za živahno, realistično sliko
Funkcija PurColor omogoča televizorju, da izrazi široko paleto barv za optimalno sliko in realistično izkušnjo gledanja.
Crystal procesor 4K - Oglejte si vse barvne odtenke, kot je bilo to zamišljeno, v 4K ločljivosti
Zmogljiva 4K nadgradnja slike vam zagotavlja, da lahko svojo priljubljeno vsebino gledate v do 4K ločljivosti.
Smart Hub - Svojo najljubšo vsebino odkrijte na enem mestu
Optimizirajte izbiranje in spoznavanje vsebin, tako da porabite manj časa za iskanje in več časa za pretakanje filmov, iger in oddaj, ki so vam všeč.
SmartThings - Vaš najboljši domači pomočnik
Sprostite se in omogočite SmartThings, da se brezhibno poveže na vaše pametne naprave, jih upravlja in nadzoruje za intuitivno upravljanje vašega doma prek vgrajenega vozlišča.
3-stranska oblika brez robov - Še več slike, manj roba
Tanka in elegantna oblika, izdelana s preprostim minimalističnim slogom, vas bo pritegnila z najčistejšo sliko.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR, HDR 10+ , HLG |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound, Brightness Detection |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | LED |
| Kakovost slike | Mega Contrast, Pur Color, UHD Dimming |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | OTS Lite, Q-Symphony |
| Procesor | Crystal Processor 4K |
| Povezave | Ethernet (LAN), Anynet+ (HDMI-CEC), eARC/ARC |
| Priključki | 3x HDMI, 1 x USB-A |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2240 |
| Teža | 17 kg (s stojalom), 16.7 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1444.1 x 891.1 x 262.4 mm |
| Mere brez stojala | 1444.1 x 831.2 x 82.9 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | ČRNA |
| VESA standard | 400 x 300 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
