Televizor SAMSUNG 55TU8502 139 cm (55'') 4K UHD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt155158
S točkami zvestobe do popustov: 62 točk.
Barve v najčistejši obliki
Dvojna LED osvetlitev
Napreden Crystal Processor 4K
Elegantne krivine za sodoben dom
Realnost 4K UHD v vaši dnevni sobi
Odkrite najmanjše podrobnosti
Nasprotniki v senci vaše zmage
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno HDR, HDR 10 +, HLG
Kakovost gibanja v sliki 2100 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike Crystal Processor 4K, Mega Contrast, UHD Dimming, Dynamic Crystal Color
Sistem zvočnikov 2.0 20W
Priključki 3x HDMI,2x USB, optični Audio, Cl+, Eternet (LAN)
Sprejemnik DVB-T2CS2
Daljinski upravljalnik "TM2050A
Teža Teža paketa 24,8 kg, Teža produkta 18,4 kg
Mere (Š x V x G) 1230.1 x 793 x 340.4
Mere brez stojala 1230.1 x 705.9 x 57.4
Energetski razred G
Barva siva (CARBON SILVER)
VESA standard 400 x 300
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
Ne
140 cm (55")
Ne
140 cm (55")
140 cm (55")